«بادیگارد» در فروش از «ابد و یک روز» سبقت گرفت

فیلم «بادیگارد» با فروشی نزدیک به دومیلیارد گوی سبقت را از ابد و یک روز ربود

به گفته امیر قطبی فیلم بادیگارد با ۲۶ سینما در تهران به فروش۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و در شهرستانها با ۳۵ سینمایی به فروش ۵۵۰ میلیون تومانی دست یافته است که در مجموع به فروش یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان دست یافته است. 

فیلم «ابد و یک روز» سعید روستایی نیز در تهران ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون و در شهرستانها ۳۸۰ میلیون تومان فروش داشته است که در مجموع۱ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم نیز ۲۲ سالن سینما در تهران و ۳۵ سالن در شهرستانها در اختیار دارد.

قطبی همچنین از فروش فیلم «کوچه بی نام» خـبـر داد و بیان کرد: «کوچه بی نام» با ۴ سالن سینما در تهران ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان و در شهرستانها ۸۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم از اسفندماه در چهار سینمای کوروش٬ آزادی، ملت و چارسو  به نمایش در آمده است.

سعید خانی نیز فروش فیلم خشم و هیاهو را تا شب گذشته اعلام نمود و بیان کرد: ‏فروش این فیلم در تهران ۲۵۵ میلیون تومان با ۱۴سالن و ۶۰ میلیون تومان در ۵ شهر مشهد رفسنجان چالوس گرگان ابادان بوده است.

میزان استقبال از فیلم پرفروش من سالوادور نیستم نیز بالغ بر۷ میلیارد در تهران و شهرستانها است و استقبال از این فیلم ادامه دارد.

«کفشهایم کو؟» نیز بیش از ۱۰۰ میلیون تومان فروخته است.

انتهای پیام/

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳۱ March 2016 | 9:18 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.