محصولات دانلودی

«باد ما را خواهد برد» کیارستمی، یکی از ۱۰ فیلم برتر دهه گذشته‌

فیلم «باد ما را خواهد برد» ساخته‌ «عباس کیارستمی» به‌عنوان یکی از ۱۰ فیلم برتر سینمای جهان در دهه گذشته‌ از نگاه انجمن منتقدین فیلم میامی انتخاب شد.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، انجمن منتقدین فیلم میامی روز گذشته بهترین‌های سینمای جهان در دهه گذشته را انتخاب کرد که فیلم «باد ما را خواهد برد» به کارگردانی «عباس کیارستمی»، کارگردان ایرانی برنده‌ نخل طلای کن محصول سال ۱۹۹۹ به‌عنوان یکی از آثار برتر دیده می‌شود.این فیلم که برنده‌ جایزه‌ بزرگ هیات داوران و جایزه‌ فیپرشی از جشنواره‌ ونیز بوده است، ماه گذشته نیز به‌عنوان یکی از ۵۰ اثر برتر سینمای جهان در دهه‌ گذشته ازنگاه برگزارکنندگان جشنواره‌ تورنتو انتخاب شده بود.فیلم «داگ ویل» محصول ۲۰۰۳ به کارگردانی «لارس فون تریر» در رتبه‌ اول قرار گرفته است. این فیلم جایزه بهترین کارگردانی را از جوایز فیلم آکادمی اروپا به‌دست آورد.«جاده مالهالند» ساخته‌ «دیوید لینچ» محصول سال ۲۰۰۱ در مکان دوم این فهرست قرار دارد و «سابقه‌ خشونت» به کارگردانی «دیوید کرانن‌برگ» در رتبه‌ سوم دیده می‌شود.«شیطان پرادا می‌پوشد» ساخته‌ «دیوید فرانکل» و «خون به‌پا خواهد شد» ساخته‌ «پائول توماس اندرسون» دیگر فیلم‌های سرشناس دهه گذشته از نگاه انجمن منتقدین فیلم میامی هستند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما