آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

بازتاب مسابقات کشتی زنان ایران در سایت اتحادیه جهانی

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی و برگرفته از فدراسیون کشتی، سایت اتحادیه جهانی در خـبـر اصلی خود با درج رپرتاژ کامل و عکس هایی از رقابت ‌های آلیش و گراپلینگ زنان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به بازتاب زوایای مختلف این رویداد در ایران پرداخت.

سایت اتحادیه جهانی، توسعه ‌های اخیر کشتی ‌های سنتی بانوان توسط ایران را را موفقیت آمیز دانست و از آن تمجید نمود. در این خـبـر همچنین به برگزاری کلاس داوری با حضور مدرس روسی پیش از شروع این مسابقات اشاره شده است.

همچنین حضور تماشاگران زن در سالن مسابقات، انعکاس رقابتها در تلویزیون ملی، خبرگزاری ‌ها و روزنامه ‌ها و برگزاری اردوهای مشترک با تیم ‌های مطرح خارجی در داخل و خارج از کشور برای بانوان جهت آماده سازی برای شرکت در رقابت ‌های جهانی از دیگر نکاتی بود که سایت اتحادیه جهانی در خـبـر خود به آن پرداخته است.

خـبـر و مطلب بالا در گروه زنان – دختران و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۵ February 2016 | 6:26 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.