بازسازی طبقه دوم ورزشگاه آزادی

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی ، فرهاد نیکوخصال، مدیر مجموعه ورزشی آزادی در خصوص آخرین شرایط تعمیرات در این مجموعه بزرگ ورزشی بیان داشت: طبقه دوم ورزشگاه آزادی بر اساس برنامه ریزی تعیین شده و البته بودجه ای که در دست است به سرعت تعمیر و صندلی گذاری می‌ شود. پیش بینی و ارزیابی ما این است که این روند نهایتا تا سوم آبان ماه سال جاری انجام شود اما سعی می‌ کنیم زودتر از موعد مقرر این کار را به انجام برسانیم تا در راه مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ مشکلی وجود نداشته باشد.

هنوز برآورد نشده که طبقه دوم ورزشگاه آزادی چه تعداد صندلی گزاری خواهد شد، اقدامات برای مشخص کردن تعداد صندلی ‌ها در دست اجراست و بر اساس متراژ و نوع صندلی، تعداد مشخص خواهد شد.

وی افزود: سال گذشته کار تعمیر سقف سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی انجام شد و تعمیرات سقف استخر آزادی نیز به مرحله اجرا رسید. گاز کلر موجود در استخر باعث فرسودگی سقف استخر شده بود و نزدیک به ۲۰ هزار نقطه برای نفوذ آب وجود دارد که باید تعمیر شود.

وی درباره طرح مسقف کردن ورزشگاه آزادی که سال گذشته مطرح شده بود بیان داشت: این موضوع مهم بودجه کلانی را می‌ طلبد. رفع مشکل سازه‌‌ها و سایر موارد نزدیک به ۱۵۰ میلیارد تومان هزینه دارد. مسقف کردن ورزشگاه نیز نیازمند بودجه ۱۰۰ میلیارد تومانی است که تأمین این مبالغ مسئله‌ای است که امیدواریم محقق شود.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۵ April 2016 | 7:08 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.