بازگشت دستیاران دایی و ابقای لیت بارسکی
هیئت مدیره سایپا تصمیم گرفت


بازگشت دستیاران دایی و ابقای لیت بارسکی


خبرگزاری فارس: هیئت مدیره باشگاه سایپا پس از نشست چهار ساعته سرمربی آلمانی را ابقا کرد و دستیار سابق دایی را به تیم بازگرداند.


به گزارش خبرگزاری فارس، هیئت مدیره باشگاه سایپا با حضور هفت عضو تشکیل جلسه داد تا دلایل ناکامی تیم فوتبال را بررسی و در مورد لیت بارسکی، سرمربی آلمانی، تصمیم گیری کند.
در این نشست که بیش از چهار ساعت طول کشید و علی دایی و حسین رضازاده نیز حضور داشتند، پیر لیت بارسکی سرمربی ناکام تیم برخلاف تمام پیش بینی ها ابقا شد.
سعید تقی زاده، سخنگوی باشگاه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: لیت بارسکی برکنار نشد؛ بلکه دو دستیار ایرانی، رضا فروزانی و جواد منافی که به مرخصی فرستاده شده بودند، به کادر فنی اضافه می شوند.
رضا فروزانی فصل گذشته در سایپا دستایر علی دایی بود و در ابتدای فصل همراه جواد منافی سایپا راتمرین داد؛ اما بعد از حضور لیت بارسکی، این مربی آلمانی اعلام کرد به این دو نیازی ندارد و با حضور آنها نمی تواند اندیشه های تاکتیکی خود را اجرا کند. به همین دلیل، مسئولان باشگاه این دو مربی را به مرخصی اجباری فرستادند.
سایپا اکنون با پنج امتیاز در مکان آخر جدول رده بندی قرار دارد و در لیگ قهر مانان آسیا نیز باشکست سنگین ۷ بر ۳ در دو دیدار رفت و برگشت مقابل کوروچی ازبکستان، حذف شد.