بازگشت رضا رشیدپور به تلویزیون در شبکه نسیم

رضا رشیدپور، مجری برنامه‌هایی مثل مثلث و شب شیشه‌ای پس از پنج سال دوری با اجرای برنامه‌ای گفت‌و‌گو‌محور به تلویزیون بازمی‌گردد.
به گزارش خبرگزاری فارس این برنامه در قالب یکی از برنامه‌هایی که قرار است ساخته شود که از شبکه نسیم روی آنتن خواهد رفت و او در حال حاضر مشغول تهیه این برنامه است که هنوز نام نهایی برای آن انتخاب نشده است. برنامه «مثلث» در سال ۸۶ و در حالی که فقط یک قسمت از آن روی انتن رفته بود، متوقف شد و پس از آن «رضا رشیدپور» از تلویزیون خداحافظی کرد و مدتی در شبکه ایرانیان به اجرای برنامه پرداخت که البته آن هم دور از حاشیه نبود. پس از آن هم رشیدپور به تهیه کلیپ‌هایی از خود می‌پرداخت و در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد. او در چند سال اخیر در تلویزیون ایران ممنوع التصویر بوده است.

رشیدپور در شبکه نسیم

برنامه جدید رشیدپور در باکس‌های ۱۵ تا ۲۰ دقیقه‌ای تولید می‌شود و هر قسمت از آن به گفت‌وگو با یک چهره فرهنگی، هنری، ورزشی و… اختصاص دارد، البته یکی از این قسمت‌ها به گفت‌وگو با حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان نیز اختصاص دارد که هنوز به مرحله تولید نرسیده است. شنیده شده است عزت‌الله ضرغامی بر این برنامه‌ها کنترل بسیاری دارد و تقریبا همه قسمت‌ها تحت نظر رئیس رسانه ملی مراحل تولید خود را سپری می‌کنند. ماجرای ساخت برنامه توسط رشیدپور در شبکه نسیم ابتدا از همین شبکه و توسط تیزرهای برنامه لو رفت. در ادامه هم رشیدپور در صفحه اینستاگرام خود این موضوع را مطرح کرد که منجر شد تا روابط عمومی شبکه نسیم آن را تکذیب کند. رشیدپور هم دوباره در پستی دیگر اعلام کرد که مطلب قبلی او دروغ نبوده و فقط این برنامه با تاخیر روی آنتن می‌رود.