محصولات دانلودی

بازگشت صادقی به سایپا

دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از ۲ سال به سایپا باز می‌ گردد.

بازگشت صادقی به سایپابه گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد باقر صادقی دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که به دلیل نیمکت  نشینی در قهرمان جام حذفی و اختلاف با سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن، قصد جدایی از این تیم را دارد. به همین دلیل چند تیم برای جذب وی تلاش ‌های خود را آغاز کرده اند.
 
از سایپا تهران به عنوان جدی ترین مشتری صادقی یاد می‌ شود. حسین فرکی سرمربی جدید سایپا اعتقادی به تمدید قرارداد این باشگاه با راتکو دویکوویچ دروازه بان بوسنیایی فصل گذشته نارنجی پوشان پایتخت ندارد و به دنبال جذب دروازه بانی مطمئن است.
 
بر همین بنیاد طی روزهای آتی صحبت ‌های اولیه با صادقی انجام شده و به احتمال فراوان، این بازیکن در روزهای آتی با سایپا قرارداد می‌ بندد. صادقی در لیگ سیزدهم هم به عنوان دروازه بان اصلی این تیم ۲۶ بازی برای خودروزسازان انجام داد و با سایپا به رتبه هشتم رسید.
 
در صورت بازگشت صادقی به سایپا باید شاهد تقابل وی با حامد فلاح زاده، دروازه بان اصلی این تیم در لیگ پانزدهم برای قرارگرفتن در ترکیب ثابت شاگردان حسین فرکی باشیم.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ June 2016 | 12:43 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما