محصولات دانلودی

بازیگر مرد : با حقوق وزارت ارشاد زندگی می‌‌کنم!

بازیگر “لیلی با من است” بیان کرد: من بازنشسته وزارت ارشاد هستم و با حقوق یک میلیون و سیصد هزار تومانی آن زندگی می‌ کنم. ‬‎

وزارت ارشاد

سعید نورالهی بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد: حدود دو سال است که بیکار هستم این در حالی است که شبکه ‌های تلویزیونی هم برنامه هایی برای پخش ندارند.

وی افزود: من بازنشسته وزارت ارشاد هستم و با  حقوق یک میلیون و سیصد هزار تومانی آن زندگی می‌ کنم، دو فرزند دارم و پسر بزرگم با وجود این که لیسانس حسابدرای دارد دو سال است که بیکار است دخترم هم در خانه بیکار نشسته است. از شدت بیکاری تنها درخانه استراحت می‌ کنم و گاهی اوقات تنها قدم می‌ زنم.

نورالهی ادامه داد: به چند نفر از کارگردانان سینما و تلویزیون برای بازی در فیلم هایشان زنگ زدم اما آن‌ها هنوز برای کار پیشنهادی به من نداده اند.

بازیگر “لیلی با من است”خاطر نشان نمود:  این روزها هیچ کس به من زنگ نزده تا ببیند زنده هستم یا مرده ام حتی دوستانم هم با من تماس نگرفته اند.

میزان

اخبار مرتبط :

آیا وزارت ارشاد موسیقی «رپ» را به رسمیت می‌‌شناسد؟

انتشار مقاله صدای آمریکا در سایت وزارت ارشاد !

بهرام رادان بازیگر سینما به وزارت ارشاد احضار شد!!

واکنش وزارت ارشاد به کشف حجاب ۲هنرپیشه

واکنش صریح و تند کارگردان «رستاخیز» به وزارت ارشاد

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ June 2016 | 3:07 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما