حتی فلسطین هم برای ایران طاقچه بالا گذاشت!

تیم ملی فلسطین در ایران

تیم‌ملی فوتبال ایران در شرایطی که قرار بود یکشنبه مقابل تیم‌ملی فلسطین به میدان برود و یک بازی تدارکاتی پیش از جام ملت های آسیا انجام بدهد با عذرخواهی این کشور مواجه شده است!

تیم ملی فلسطین در ایران

دبیرکل فدراسیون فوتبال فلسطین با ارسال نامه ای ضمن توضیح شرایط تیم ملی فوتبال این کشور، به خاطر عدم برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران عذرخواهی کرد.

در نامه عبدالمجید هیجی ـ دبیرکل فدراسیون فوتبال فلسطین آمده است:
«بر اساس پیش‌بینی ها و برنامه ریزی های مطرح شده قرار بود در روز یکشنبه ۷ دی‌ماه دیدار دوستانه ای بین تیم های ملی فوتبال فلسطین و تیم ملی فوتبال ایران برگزار شود. می خواهم از این فرصت ارزشمند استفاده کنم تا از برنامه ریزی هایی که برای برگزاری این دیدار صورت پذیرفته تشکر کنم. اما با کمال تأسف، باید به اطلاع شما برسانم تیم ملی فلسطین بنا بر دلایل فنی پس از بازگشت از اردوی چین و آماده سازی تیم برای حضور در جام ملتهای آسیا استرالیا قادر به برگزاری این دیدار نیست.
ما واقعا از اهمیت برگزاری این دیدار جهت افزایش قدرت و بر پایه برادری تاریخی بین دو کشور ایران و فلسطین واقف هستیم به همین دلیل امیدواریم تا در آینده شانس برگزاری دیدار دوستانه را داشته باشیم و روابط و همکاری دو فدراسیون در همه زمینه ها ادامه داشته باشد.»

تیم‌ملی فوتبال ایران بعد از جام‌جهانی تنها یک بازی دوستانه مقابل کره جنوبی داشته است و دیدار با تیم‌ملی عراق پیش از آغاز رقابت ها تنها بازی تدارکاتی جدی ما برای حضور در جام ملت های آسیا خواهد بود. دیگر بازی های تدارکاتی ایران برای حضور در این رقابت ها شامل مسابقاتی غیررسمی با تیم های ضعیف باشگاهی بوده است.