بازی سراسر برتر تیم والیبال کاله در دربی شمال

به گزارش خبرنگار مهر، دوتیم کاله مازندران و بازرگانی جواهری گنبد در هفته هفتم دور برگشت لیگ برتر ایران شامگاه چهارشنبه در سالن پیامبر اعظم آمل به مصاف هم رفتند. نماینده مازندران در این بازی درسه ست متوالی تیم گنبدی را شکست داد تا همانند بازی دور رفت پیروز دربی شمال شود.

آقچه لی، مسافر، کیانی، حکمتی، باقری شش بازیکن ابتدایی عظیم جزیده بودند، فریکس، شفیعی، زرینی، جدیدی، شیرود، قرا و علی حسین یاران بهروز عطایی درتیم کاله بودند.

در ست نخست این دیدار کاله بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت و با دفاع و اسبک‌های منسجم با امتیاز ۲۵ بر ۱۶ حریف گنبدی خودراشکست داد، در ست دوم این دیدار کاله ای‌ها بازهم برتری خودرا به حریف دیکته کردند و در ادامه با درخشش قرا و شیرود توانست گیم دوم را با امتیاز ۲۵ بر ۲۲ به سود خود به پایان برساند.

درست سوم این دیدار گنبدی‌ها در امتیازات ابتدایی بازی خوبی به نمایش گذاشتند ولی در ادامه کاله ای‌ها بازی بهتری به نمایش گذاشتند و با امتیاز ۲۵ بر ۱۸ حریف گنبدی خود را شکست دادند.

مرتضی اکرمی و مهدی نویدی به‌عنوان داوران اول و دوم و حمید حق‌بین به‌عنوان ناظر براین دیدار نظارت کردند.

تیم والیبال کاله مازندران چهارشنبه هفته آینده میهمان تیم قدرتمند شهرداری ارومیه خواهد بود.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۰ January 2016 | 7:59 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.