بازی گلشیفته در نقش یک دختر کرد در فرانسه!+تصاویر

به گزارش جهان؛ گلشیفته فراهانی در این فیلم نقش اول زن را بازی می کند . او در این فیلم در نقش “سیبا” دختری کرد تبار بازی می کند که بعد از مرگ نامزدش در پاریس سرگردان می شود.

فیلم در حال نمایش دو فرهنگ افراد مهاجر کرد و فرانسویان است و به همین سبب گلشیفته فراهانی در این فیلم به دو زبان کردی و فرانسه حرف می زند .

این فیلم که به گفته کارگردان آن، قصد دارد معضل فرهنگ های بیگانه در کشور میزبان و مشخصا فرانسه را نشان دهد به سنت های پیچیده و متکلفانه جوامع سنتی پرداخته و کارگردان تلاش کرده است با تکیه بر استعاره های مختلف این سنت ها را از نظر خود به چالش بکشد. 

( لباس بازیگر فرانسوی نقش پیرزن همسایه بسیار بهتر از گلشیفته است!)
 
یک نظر برای "بازی گلشیفته در نقش یک دختر کرد در فرانسه!+تصاویر" ارسال شده
 1. bahram گفت:

  وقتی سیبی را بر درختی می بینید همه به طرفش میرن:اما وقتی از درخت افتاده باشه همه لهش میکنن حکایت گلشیفته هم مثل همین سیبه تا زمانی که اینجا بود همه بهش افتخار هیکردن اما حالا سیب لگد شده است

 2. راحله گفت:

  این بازیگر واقعا خودش رو حیف کرد.

 3. ناشناس گفت:

  واقعا الان مشکل ما تو مملکت اینه که کی حجاب داره و کی نداره؟ این همه فقر اقتصادی و فرهنگی تو جامعه است همه را فراموش کردید و زل زدید به لباسی که گلشیفته پوشیده. واقعا برای خودم متاسفم که تو این کشور با این افکار حقیرانه بعضی‌هازندگی می‌کنم. یک کم به خودتان بیایید.

  پاسخ مدیر: دوست عزیز دقیقا و عینا همین سوال شما قبلادر همین سایت پاسخ داده شده. لطفا به این آدرس مراجعه کنید:
  https://www.khabarineh.ir/index.php/setr/5154.html

 4. شیما گفت:

  گلشیفته خودشو فروخت به چی به اینکه شهرت جهانی پیدا کنه این اصلا خوب نیست اون فوق العاده بود همه دوسش داشتن . شاید این شهرتی که تو ایران داشت براش کافی نبود در هر صورت حداقل برای من بی ارزش شده…

 5. ناشناس گفت:

  خیلی بی جنبه بود تا کمی معروف شد از خود بی خود شد

 6. جواد گفت:

  نگار خانم شما به این میگی پوشش ساده؟!؟!
  اصلا تو پوششی به تنش می بینی که بشه بهش گفت ساده یا غیرساده؟!؟!

 7. akbar گفت:

  حیف از کلشیفته م مثل مادر…حیف از توجهات همه دوستدارانش..و حیف از کسی که اسم شوهر گلشیفته را با خودش یدک میکشه ولی راضی میشه خانمش (حال به هر اسم و توجیهی)با این وضع در فیلمی بازی کنه حیف از غیرت ..پول ..شهرت و هر کوفت و زهر مار دیگری که اینجور با ادما بازی میکنه …برای همه اونا متاسفم………

 8. negar گفت:

  aghaye mabudi masalan hala cheshe ? alan ham sade lebas pushide .sazegar ba eteghadate khodesh

 9. صبا گفت:

  وقتی تو م مثل مادر دیدمش عاشقش شدم
  ولی
  حالا….

 10. حسين معبودي گفت:

  یادم میاد چند سال پیش وقتی تو ایران کار می کرد یه مصاحبه ازش خوندم که طرف پرسیده بود: چرا شما تو فیلم ها معمولا ابروتون رو برنمی دارید؟ و گلشیفته جواب داده بود: من دوست دارم خودم باشم و مردم هنرم رو تو بازیگریم ببینن نه تو چشم و ابرو!!!
  اونوقت بهش افتخار می کردم. می گفتم عجب اعتماد به نفسی داره. ولی حالا اون حرف کجا و این عکس کجا؟؟!!