باید از امید پشتیبانی کنیم/ژاپن پرچمدار آسیاست

[ad_1]

پیشکسوت فوتبال کشورمان، برای تیم امید در راه رسیدن به المپیک آرزوی موفقیت کرد.

پنجعلی در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: در ابتدا لازم است در گذشت رضا احدی، پیشکسوت فوتبال ایران را به همه ورزش دوستان تسلیت عرض کنم.
 
وی درباره تیم ملی امید و بازی‌های مرحله گروهی گفت: به نظر من در مقابل چین بازی متفاوتی از بازیکنان کشورمان دیدیم و بچه ها با سرعت بالا و اشتباهات اندک، تیم کامل تری نسبت به بازی های گذشته نشان دادند، هر چند مشکلات خط دفاعی که در دیدار برابر قطر هم مشهور بود، کماکان ایجاد نگرانی می کند، به هر حال هر تیمی در هر تورنمنتی از یک سری نقاط ضعف رنج می برد و این موضوع تنها مختص تیم ما نیست در حال حاضر وظیفه همه ما فقط پشتیبانی از تیم امید است و در این شرایط حساس باید برای موفقیت بچه‌ها دعا کنیم.
 
* ضد حمله مقابل ژاپن بهترین راه است
 
پنجعلی در خصوص بازی روز جمعه مقابل ژاپن افزود: در این که بازی سختی مقابل سامورایی‌ها داریم تردیدی نیست، ژاپن چند سال است که حرف اول را در فوتبال آسیا می زند و هم فوتبال را قشنگ بازی می کند و هم زیر ساخت های قوی در اختیار دارد، نظر شخصی بنده این است که در مقابل این تیم به هیچ وجه نباید آفساید گیری کنیم چرا که این تیم بازیکنان باهوش و سریعی دارد و از طرفی ضعف عمده تیم ما در بازی های قبلی در کارهای سرعتی و آفسایدگیری بود، به این ترتیب دفاع در زمین خودی و ضد حمله بهترین تاکتیک در مقابل ژاپن خواهد بود.
 
* پرسپولیس حرفه‌ای عمل کرد
 
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره شرایط فعلی این تیم تصریح کرد: بهترین اتفاق برای پرسپولیس، داشتن آرامش و دوری از حاشیه است در زمان نقل و انتقالات نیم فصل هم تیم پرسپولیس با عملکردی منطقی و بدون سر و صدا کار خود را انجام داد و باید از عملکرد حرفه‌ای برانکو و مدیران باشگاه تمجید کرد.
 
*به سوشا فرصت بدهید
 
پنجعلی در ارتباط با اتفاقات رخ داده در خصوص سوشا مکانی ضمن انتقاد از برخی ناملایمت‌ها اظهار کرد: ما قبول داریم که سوشا اشتباه کرده اما باید همه چیز را به قانون واگذار کنیم قبل از محکمه، او را محاکمه کردیم بدون اینکه توجه کنیم، هر انسانی ممکن است مرتکب خطا شود باید به سوشا فرصت بدهیم تا دوباره به زندگی باز گردد.
 
انتهای پیام/
 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۰ January 2016 | 4:16 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

[ad_2]