آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

بایرن مونیخ در زمین لورکوزن متوقف شد/ دومین تساوی تیم گواردیولا

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر، تیم های فوتبال بایرلورکوزن و بایرن مونیخ شنبه شب مهمترین بازی هفته بیستم رقابتهای بوندس لیگای آلمان را برگزار کردند که این دیدار سنتی با تساوی بدون گل به پایان رسید. ژابی آلونسو هافبک دفاعی تیم بایرن هم از دقیقه ۸۴ با دریافت کارت قرمز اخراج شد تا بایرن دقایق پایانی را با یک بازیکن کمتر ادامه دهد.

بایرن مونیخ با پذیرش دومین تساوی فصل ۵۳ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول از حاشیه امنیت برخوردار است. دورتموند با ۴۵ امتیاز تیم دوم جدول است. تیم لورکوزن هم با ۳۲ امتیاز رده پنجم جدول را به خود اختصاص داد.

 

 

شاگردان پپ گواردیولا با این برد خارج از خانه ۵۵ امتیازی شدند و در صدر جدول بوندس لیگا باقی ماندند. لورکوزن هم ۳۱ امتیازی است.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ February 2016 | 10:52 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.