با بازی امیرآقایی و نیکی کریمی؛ فیلمبرداری « زن دوم » تا هفتم اسفند ماه به‌ پایان می‌رسد

گروه فیلمبرداری «زن دوم» سیروس الوند، این روزها در شیراز مشغول فیلمبرداری هستند تا دوشنبه هفتم اسفند ماه کار فیلمبرداری را به پایان برسانند.


به گزارش خبرنگار سینمایی ایسنا، با پایان یافتن بازی محمدرضا فروتن، آناهیتا نعمتی، سحر زکریا و مهتاج نجومی و پشت سر گذاشتن بیش از نود درصد از فیلمبرداری فیلم «زن دوم» گروه، آخرین صحنه‌ها را در شیراز _ حرم مطهر شاهچراغ ، فرودگاه شیراز و حافظیه ـ با حضور نیکی کریمی و امیر آقایی جلوی دوربین می‌برند.


این فیلم که در تاریخ ۲۸ آذر ماه در منطقه بایجان (جاده هراز) کلید خورد و در تهران و کیش ادامه یافت، قرار است روز دوشنبه در شهر شیراز به پایان برسد.


در خلاصه داستان «زن دوم» که فیلم‌نامه آن توسط فرشته طائرپور، مینو کریم‌زاده براساس کتابی به همین نام نوشته شده، آمده است: زندگی عاشقانه مهتاب با رسیدن خبری به بحران کشیده می‌شود، آدمهایی از گذشته‌ی فراموش شده هرکدام پا به ماجرا می‌گذارند که هر یک تعریفی متفاوت از عشق و حق با خود آورده‌اند. حادثه بر همه چیز سایه می‌افکند. بهرام و مهتاب در موقعیت انتخابی دشوار قرار می‌گیرند، انتخاب میان خود و دیگری، عشق و خودخواهی، خواستن و نخواستن و….


به‌ گفته‌ی فرشته طائرپور تهیه‌کننده فیلم: در نسخه‌های اصلی کتاب و فیلمنامه، جزیره قشم و شهر مقدس مشهد، مکان‌های وقوع دو فصل از ماجراها بودند که به دلیل عدم همکاری سازمان قشم و مساعدتر بودن شرایط کار در شیراز، این دو مکان تغییر یافتند.


بازیگران: نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، امیرآقایی، آناهیتا نعمتی، سحر زکریا، مهتاج نجومی ، زهرا داوودنژاد و بازیگران کودک: پویا شمسایی، روژین محمدی


سیروس الوند با کارگردانی «زن دوم» نوزدهمین فیلم سینمایی را در کارنامه خود به ثبت می‌رساند و طائرپور پس از سالها تولید فیلم وسریال برای کودکان ونوجوانان، با فیلمی اجتماعی – عاطفی به سراغ مخاطبان بزرگسال می‌رود.


عوامل پشت دوربین این فیلم عبارتند از: کارگردان: سیروس الوند، نویسندگان فیلمنامه: فرشته طائرپور، مینو کریم‌زاهد ، مدیر فیلمبرداری: غلامرضا آزادی، صدابردار: جهانگیر میرشکاری، طراح صحنه و لباس: ژیلا مهرجویی، طراح گریم: محمدرضا قومی، اجرای گریم: اعظم بیات، هادی قادری، صدا گذار: مسعود بهنام (استودیوی بهمن)، جانشین مدیر تولید: شکیل وزین، گروه کارگردانی: سپهر مکائیلیان، آریا مصباحی. محمد آهنگرانی منشی صحنه: ندا آصف و تهیه‌کننده: فرشته طائرپور