با حضور «جواد رضویان» سریال «مامور بدرقه» کلید می‌خورد
برای پخش در ماه رمضان؛


با حضور «جواد رضویان» سریال «مامور بدرقه» کلید می‌خورد


خبرگزاری فارس: مجموعه تلویزیونی «مامور بدرقه» به کارگردانی «سعید سلطانی»، با حضور «جواد رضویان» کلید می‌خورد.


اسماعیل عفیفه که تهیه کنندگی مجموعه تلویزیونی «مامور بدرقه» را بر عهده دارد، با بیان این مطلب در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سریال تلویزیونی مامور بدرقه طی روزهای اخیر کلید می‌خورد و تا به حال حضور بازیگرانی چون سیروس گرجستانی، جواد رضویان، مهرانه مهین ترابی، زهره مجابی و کیانوش گرامی در آن قطعی شده است.
وی افزود: داستان این سریال توسط «امیر عباس پیام» بر اساس طرحی از «خشایار الوند» نوشته شده و از مضمون طنز برخوردار است.
عفیفه افزود: این سریال در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساخته و در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه تهران به روی آنتن خواهد رفت و ما تلاش می‌کنیم با توجه به زمان محدودی که دراختیار داریم کار را بدون افت کیفیت به پخش برسانیم.
به گزارش فارس، داستان «مأمور بدرقه» درباره یک مامور نیروی انتظامی است که در شرف بازنشستگی مامور می‌شود که مجرمی را تحویل بدهد. اما مجرم فرار می‌کند و این تعقیب و گریزها، با مضمون طنز در این سریال به تصویر کشیده خواهد شد.
وی درباره ارتباط «مأمور بدرقه» با ماه رمضان نیز گفت: این سریال به طور حتم از نگاه اخلاقی برخوردار خواهد بود و مناسب پخش در این ماه است.
آخرین کار «اسماعیل عفیفه» در مقام تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «میوه ممنوعه» به کارگردانی «حسن فتحی» بود که سال گذشته در ایام ماه رمضان از شبکه دوم سیما پخش شد.
سایر عوامل تولید مامور بدرقه عبارتند از: مدیر تصویر و نور: مهدی مجد وزیری، مدیر صحنه: محمد هادی قمیشی و صدابردار: مسعود دادگری.