با دیدن یک فیلم ترسناک ۱۰,۰۰۰ دلار برنده شوید!

به گزارش رسانه نیوز، «رام گوپال وارما»، یکی از فیلم سازان بالیوود به تازگی پیشنهادی عجیب و پر منفعت را مبنی بر اینکه هر کس که بتواند آخرین فیلم وی را در یک سینما به صورت تنها و تا پایان تماشا کند، برنده ۱۰,۰۰۰ دلار خواهد بود، به طرفداران فیلم‌های ترسناک ارائه کرده است.


 


این فیلم که «فونک ۲» (Phoonk) نام دارد، دنباله فیلمی دیگر با همین نام است که در سال ۲۰۰۸ ساخته بود؛ داستان فیلم حول محور یک روح شیطانی می‌چرخد که خانواده‌ای را دچار ترس و وحشت فراوان می‌کند.


 


کارگردان این فیلم گفت: «هر کس که می‌گوید این فیلم نمی‌تواند او را بترساند، تک و تنها در یک سالن سینما قرار خواهد گرفت».


 


«رام گوپال وارما» بیان کرد که افرادی که بخواهند در این رقابت شرکت کنند، به یک دستگاه کنترل کننده قلب وصل خواهند شد؛ علاوه بر آن، داوطلبان با استفاده از یک دوربین کنترل خواهند شد تا از باز بودن چشم‌های آن‌ها در طول فیلم اطمینان حاصل شود.


 


وی افزود: «اطلاعاتی که توسط این دستگاه‌ها جمع‌آوری می‌شود، در صفحه‌ای خارج از سینما به صورت زنده پخش خواهد شد؛ در صورت موفقیت هر کدام از داوطلبان، مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ روپیه (حدود ۱۰,۸۵۰ دلار) به آن‌ها اهدا می شود.»


 


این کارگردان پیش‌تر و در آستانه انتشار فیلم قبلی نیز چنین پیشنهادی را مطرح کرده بود اما این مسابقات به دلیل ادعای وجود تقلب در فرآیند انتخاب، لغو شده بود.