با کاراکتر عادل فردوسی‌پور، بهرام عظیمی انیمیشنی درباره‌ی فوتبال می‌سازد

کارگردان سری انیمیشن‌های آموزشی «شهر من» از ساخت انیمیشنی با کاراکتر عادل فردوسی‌پور خبر داد.


بهرام عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با بیان این خبر افزود: این انیمیشن در قالب ۴ دقیقه و با موضوع فوتبال و تماشاگرنماهاست که بسیار تاثیرگذار و جالب و خنده‌دار از آب درآمده است.


وی درباره‌ی داستان این انیمیشن که از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ساخته می‌شود. توضیح داد: عادل فردوسی‌پور با ماشین خود برای گزارش بازی فوتبال استقلال و پرسپولیس در راه رفتن به استودیو است که در این بین کاراکترهای ما هم با لباس‌های قرمز و آبی به سمت استودیو می‌روند و به خاطر سرعت زیاد، با فردوسی‌پور تصادف می‌کنند و از او می‌خواهند به استودیو نرود و بازی فوتبال آن‌ها را در محله‌ی خودشان گزارش کند و فردوسی‌پور جلوی جگرکی می‌نشیند و فوتبال آن‌ها را گزارش می‌کند.

کارگردان انیمیشن «شهر من» در پایان افزود: برای صدای فردوسی‌پور از رامتین حامی‌فرد که چندین بار نقش فردوسی‌پور را در یکی از کارهای تلویزیون بازی کرده استفاده کردیم.


گفتنی است پیش از این انیمیشن‌هایی با کاراکتر رضا شفیعی جم از سیما پخش شده است که رایت چهره‌ی او برای انیمیشن‌های اداره آگاهی نیروی انتظامی خریداری شده است.