محصولات دانلودی

دیگه با پلک زدن هم می تونید عکس بگیرید + عکس

دوربین حساس به پلک

 با بهتر شدن کیفیت دوربین اسمارت فون ها، استفاده از دوربین های عکاسی تحت الشعاع قرار گرفته و می توان گفت که استفاده از آنها بسیار کاهش پیدا کرده است. اما با وجود طرح های جدیدی که برای تولید دوربین های عکاسی می آیند، شاید بتوان میزان محبوبیت این دستگاهها را به روزهای اول بازگرداند. یکی از این دوربین ها آیریس است که به چشمان کاربر نگاه می کند و با پلک زدن او عکس می گیرد. همین باعث می شود که لرزش دست در موقع فشار دادن دکمه شاتر حذف شود و عکس با وضوح بیشتری گرفته شود. همچنین شما با کوچک و بزرگ کردن چشم می توانید با دوربین زوم کنید. معرکه اس!

این دوربین که توسط خانم Zou طراحی شده، دارای تشخیص چهره بیومتریک است، یعنی می تواند بصورت خودکار اشخاص را شناخته و عکس های گرفته شده را در شبکه های اجتماعی برچسب (تگ کردن Tag) بزند.

در زیر می توانید تعدادی از عکس های آیریس را مشاهده کنید:

دوربین حساس به پلک

دوربین حساس به پلک

دوربین حساس به پلک

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما