بخت فتح الله زاده برای مدیرعاملی استقلال افزایش یافت
با مطرح شدن نام مصری برای تصدی وزارت رفاه


بخت فتح الله زاده برای مدیرعاملی استقلال افزایش یافت


خبرگزاری فارس: همزمان با مطرح شدن نام عبدالرضا مصری به عنوان وزیر پیشنهادی رئیس جمهوری برای تصدی وزارت رفاه و تامین اجتماعی، بخت علی فتح الله زاده برای مدیرعاملی استقلال افزایش یافت.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از منابع آگاه، پس از جدایی پرویز کاظمی، نام عبدالرضا مصری برای حضور در وزارت رفاه مطرح شد که قرار است نمایندگان مجلس حداکثر تا ۱۰ روز درباره حضور وی در این وزارتخانه تصمیم گیری کنند؛ در صورتیکه مجلس به وی رای اعتماد دهد، مصری به عنوان وزیر رفاه مشغول فعالیت خواهد شد.
باتوجه به رابطه مطلوب مصری و فتح الله زاده، احتمال اینکه فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل مشغول فعالیت شود، فراوان است. البته همه اینها در شرایطی است که استقلال از وزارت پس گرفته نشود.
البته برخی منابع حکایت از آن دارند که رئیس سازمان تربیت بدنی در این اندیشه است که استقلال را از حمایت وزارت رفاه خارج کند. وی زمانیکه باشگاه را برای مدت ۱۰ سال به وزارت رفاه و تامین اجتماعی واگذار کرد، فکرش را نمی‌کرد که این واگذاری تازه اول دعواهای مدیریت در این باشگاه مردمی شود. اوج مشکلات مدیریت استقلال در همین دو سه هفته اخیر رخ داده است.
در حالیکه هیئت مدیره باشگاه حاضر نبود به نماینده تام الاختیار وزیر رفاه در جمع خود راه دهد، قصد داشتند خود پیشنهادهایی را به عنوان مدیرعامل جدید معرفی کنند، پرویز کاظمی به صورت علنی با فرد پیشنهادی هیئت مدیره یعنی علی فتح الله زاده خوی مخالفت کرد.
درست پس از ۴۸ ساعت از این اظهار نظر، وزیر رفاه از کار برکنار شد تا گره‌های مدیریتی در باشگاه استقلال سخت‌تر از قبل شود.
با این شرایط و دردسرهایی که ناخود آگاه گریبان استقلال را گرفته، علی آبادی شاید تصمیم بگیرد باشگاه را از زیر نظارت وزارت رفاه خارج کند.
به گفته یک منبع آگاه، ظاهراً رئیس سازمان تربیت بدنی در گفت‌وگویی با منوچهر صالحی، نماینده تام الاختیار وزارت رفاه در باشگاه استقلال اعلام کرد با برکناری پرویز کاظمی، این تیم را از وزارت رفاه جدا می‌کند. در هر حال همه چیز بار دیگر در استقلال در پرده‌ای از ابهام باقی مانده است.
قرار بود امروز امیدوار رضایی، رئیس هیئت مدیره باشگاه به پرویز کاظمی در خصوص قبول مدیرعاملی باشگاه‌ نظر نهایی‌اش را بدهد؛ اما با این تحولات، استقلال برای مدتی دیگر باید با همین بی‌سروسامانی و ابهامات سرکند.