بدبیاری آمیتاب باچان در جدول گیشه نمایش

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، فروش این فیلم در سه روز اول نمایش، حدود ۱۰ کرور بوده است. هزینه تولید «سه»، نزدیک ۲۹ کرور اعلام شده است.

تحلیل گران اقتصادی سینمایی در هند می‌ گویند شاید به دلیل کم بودن هزینه تولید فیلم، در دراز مدت بتواند تبدیل به فیلمی شود که ضرر نداده است.

این در حالی است که با توجه به کاهش رقم فروش «سه» در روزهای آینده، بعید به نظر می‌ رسد بتواند طی دو هفته آینده ۱۸ کرور دیگر فروش کند.

«سه» نسخه دوباره سازی شده و هندی زبان یک فیلم موفق کره جنوبی به نام «مونتاژ» است و در ژانر سینمای وحشت معروف کره ای ساخته شده است.

بچن در داستان فیلم، پیرمردی هفتاد ساله است که هر روز صبح راهی اداره پلیس می‌ شود. او سال هاست که به این کار عادت کرده است.

علت حضور روزانه این پیرمرد در اداره پلیس، پیدا کردن ردی از نوه گم شده اش است. نوه او در سن هشت سالگی ربوده شده و دیگر کسی اطلاعی از وضعیت او ندارد.

ویدیا بالان دیگر بازیگر سرشناس بالیوودی، در «سه» در نقش مامور پلیسی ظاهر می‌ شود که تصمیم می‌ گیرد به کمک پیرمرد آمده و اثری از نوه گم شده پیدا کند.

به نوشنه سایت ایندیا اف ام،«سه» بعد از «وزیر» دومین فیلم آمیتاب باچان در سال ۲۰۱۶ است، که به روی پرده سینماهای هند می‌ رود. «وزیر» هم در جدول گیشه نمایش شکست تجاری خورد.

ریبهو داس گوپتا کارگردان «سه» امیدوار بود با نمایش عمومی آن در ۱۱۶۹ سالن سینما در سراسر هند، آن را تبدیل به یک کار پرفروش کند.

رسانه ‌های گروهی هند به این نکته بانمک اشاره می‌ کنند، که آمیتاب باچان برای بازی در این درام ترسناک مجبور شد در صحنه ‌های زیادی موتورسواری کند.