بدگمانى شوهر، پیرزن ۷۰ ساله را نیز به کام مرگ کشاندپیرمردى در کرج پس از به قتل رساندن همسر پیرش، انگیزه خود را رابطه پنهانى همسرش، اعلام کرد.


به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى پلیس ،ماموران انتظامى کرج از کشف جسد مثله شده‌ زنى در کیلومتر ۱۰ جاده چالوس – کرج با خبر و بلافاصله به محل فوق اعزام شدند.


براساس این گزارش، قاتل مردى ۷۳ به نام محمد بود که خود را شوهر مقتول معرفى کرد.


وى به همراه دخترش به نزد پلیس آمد و نشانى محل جسد را به مأمورین اعلام کرد.


وى در تحقیقات در خصوص انگیزه اش به پلیس گفت: همسرم ۷۰ سال سن داشت اما چندین سال بود که از رابطه پنهانى او با فردى مطلع شده بودم و حتى چندین بار نیز به او تذکر داده بودم تا اینکه چند روز پیش طى یک مشاجره لفظى او را به قتل رساندم.


وى افزود: ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه زمانى که او در خواب بود او را خفه کردم. جنازه اش را در داخل دستشویى منزل گذاشتم. ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه همان شب اتومبیلى را به بهانه اینکه قصد انتقال مقدارى گوشت به شمال دارم کرایه کردم.


وى ادامه داد: در کیلومتر ۱۰ راننده را قانع کردم که مرا پیاده کند، جسد را در کنار جاده رها کرده و با اتوبوس به کرج برگشتم.


زمانى که که به خانه بازگشتم جریان را به دخترم بازگوکردم. بعد از آن به همراه دخترم به کلانترى رفته و جریان را به مأمورین اطلاع دادم .


پلیس در تحقیقات خود از فرزندان قاتل دریافت که این زن و شوهر از ابتداى زندگى نیز با یکدیگر اختلاف داشتند.


گفتنى است،‌ تحقیقات پلیس در این خصوص کماکان ادامه دارد و پرونده تحت رسیدگى قضایى است.