برادرکشی به انگیزه ازدواج


مردی که به انگیزه ازدواج با همسر برادرش ، با قتل برادر ، جسد او را در بیابان به آتش کشیده بود ، دستگیر شد و پرده از راز جنایت هولناک خود برداشت.
به گزارش جام جم ، چندی پیش زنی با مراجعه به پلیس آگاهی راور با ارائه دادخواستی عنوان کرد ، همسر وی به قصد عزیمت به محل کارش از خانه خارج شده و مراجعه نکرده و تلاش خانواده برای یافتن او بی نتیجه بوده است.
به دنبال این دادخواست ، تلاش برای یافتن مرد گمشده آغاز شد. بنا بر این گزارش ، هنگامی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت ، فردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از پیدا شدن جسد سوخته ای در کویر لوت خبر داد که با عزیمت ماموران به محل و بررسی و تحقیق مشخص شد ، جسد متعلق به مرد گمشده است.


سرنخ


با آغاز تحقیق در این زمینه پس از کشف جسد ، پلیس به برادر مقتول که به تکاپو افتاده بود ، مظنون شد لذا با احضار وی به پلیس آگاهی ، تحقیقات فنی از وی آغاز شد و متهم اعتراف کرد به منظور ازدواج با همسر برادرم ، نقشه ای طراحی و او را با همدستی همسرش خفه کردم و پس از ۴ روز با انتقال جسد به بیابان های راور و جاده بهاباد جسد را به آتش کشیدم.
به دنبال این اعترافات ، همسر مقتول نیز دستگیر شد و هر دو متهم پس از بازسازی صحنه جنایت با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.