برانکو: کلمه زن ذلیلى را خوب یاد گرفتم

سرمربى پرسپولیس گفت : دوستان زیادى در ایران دارم که همه به هم زن ذلیل مى گویند و من هم این کلمه را به خوبى یاد گرفتم

وى درباره اینکه در کرواسى زن ذلیل را به چه صورت مى گویند ، بیان کرد: پاپوچال یعنى کسى که دمپایى به پا دارد و همیشه به دنبال خواسته هاى همسرش است براین بنیاد من ۴٠ هزار کیلومتر دور شدم تا زن ذلیل نباشم .

برانکو درباره اینکه چند فرزند دارد ، عنوان کرد: یک پسر ٢۵ ساله و یک دختر ٣٠ ساله دارم.

سرمربى پرسپولیس درباره رابطه اش با بچه هایش اظهار کرد: در حال حاضر دوستانه شده اما کوچکتر بودند مرا دور انگشت کوچکشان مى چرخاندند.

برانکو درخصرص اینکه پسر خوبى براى پدرتان بودید بیان کرد: بد نبود من از پدرم صادق بودن را یاد گرفتم وى به ما یاد داد آدمهای با ارزشى باشید و ما سه برادر را به سمت ورزش هدایت کرد.

وى درباره اینکه پدرتان لالایى براى شما مى خواند ، بیان کرد: نه چون من أهل لالایى نبودم و نیازى به خواندن لالایى نبود چون ما شیطان بودیم و وقتى به خانه مى آمدیم مثل سنگ در رختخواب مى خوابیدیم.

وى درباره شعر یا ضرب المثل درباره پدر  به زبان کرواسى بلد هستید یا نه بیان کرد: نه چون مادر و روز مادر بیشتر ارج گذاشته مى شود مادران روح لطیفی دارند و زحمت زیادى براى بچه ‌ها مى کشیدند اما پدرها روز و شب سرکار هستند .

برانکو گفت: شوربختانه نقش مربى را بهتر نسبت به وظیفه پدرى انجام  مى دهم .

وى درباره اینکه سرمربى مثل یک پدر است ، بیان کرد: این حقیقت بزرگ است چون مربى همانند پدر باید سخت گیر باشد و باید بچه هایش را درک کند و بچه هایش را تشویق به کار کند من ٣٠ پسر با سنهاى مختلف دارم که خواسته هایشان متفاوت است.

وى درباره اینکه کدامیک از بازیکنان پرسپولیس را دوست دارید تصریح کرد: همه آن‌ها برایم یکسان هستند و فرقى ندارند.

سرمربى پرسپولیس درباره اینکه گفته بود ١١ شیر درنده به زمین مى فرستم بیان کرد : به طور دقیق شیر ژیان که استقلالیها را خوردند.

وى درباره هدفش شکست استقلال بوده است عنوان کرد: طبیعى است این بازى جایگاه خاصى دارد خوشبختانه من اهمیت دربى را در بین هواداران مى دانم نتیجه دربى مهمتر از قهرمانى لیگ است.

برانکو درباره افتخار زندگی اش به عنوان پدر گفت : بزرگترین افتخارم این است که بچه هاى خوبى دارم ما بأهم یک مجموعه ورزشى داریم که بچه ‌ها اداره مى کنند ارج به دیگران ، سرمایه گذارى و بدى نکردن به دیگران را به بچه ‌ها آموختم .

وى درباره شناختش از هنرپیشه ‌ها گفت: شما را به عنوان معروفترین هنرپیشه مى شناسم افتخار مى کنم که با مدیرى به طور مستقیم آشنا شدم .

برانکو درباره اینکه آخرین بار قبل از ترک ایران گفته بود قلبم را در ایران جا گذاشتم بیان کرد: من همیشه مى گویم ایران وطن دومم است چرا که ریشه کروات ‌ها از ایران باستان است مثلا شیشلیک در کرواسى به معنى کباب زیر آتش است.

سرمربى پرسپولیس درباره جمله اى به روح پدرش بگوید ، بیان کرد: از پدرم به خاطر یاد دادن مسیر زندگی و ارج گذاشتن به دیگران تشکر مى کنم.

وى در پایان خاطر نشان کرد: من از دعوتتان تشکر مى کنم همچنین آرزو دارم پدرها نسبت به بچه هایشان رفتارشان بهتر شود بچه ‌ها در ایران نسبت به اروپا بهتر تربیت مى شوند و ارج به خانواده مى گذراند و ارتباط خانوادگی در ایران بیشتر است.