برای اینکه شبیه سوپرمن شود چندین جراحی انجام داد

پسری که با عمل جراحی شبیه سوپرمن شد +عکس
به گزارش ایران ناز هربرت چاوز، طرفدار فیلیپینی سوپرمن، آنقدر شیفته ی این شخصیت خیالی است که چندین جراحی پلاستیک انجام داده تا شبیه او شود.
پسری که با عمل جراحی شبیه سوپرمن شد +عکس ، www.irannaz.com
طبق یک مصاحبه ویدیویی با باندیلا نیوز، توسط ماریو موزانو، هربرت چاوز ۳۵ ساله از چندین نقطه چهره اش را جراحی کرده تا بیشتر شبیه سوپرمن شود. چاوز برای اولین بار در ۱۹۹۵ زیر تیغ جراحی رفت و از آن موقع چندین عمل متفاوت انجام داده است.
پسری که با عمل جراحی شبیه سوپرمن شد +عکس ، www.irannaz.com
یک بار چانه اش را عمل کرد تا چال صورت سوپرمن را به دست بیاورد. یک بار بینی اش را جراحی کرد تا شبیه بینی کریستوفر ریوز شود، با تزریق سیلیکون لبهایش را برجسته تر نمود و حتی ران هایش را عمل کرد تا عضلانی تر نشان بدهند. با مقایسه ی عکس های سابق و اخیر، متوجه می شویم که او حتی چشمان، گونه ها و فکش را هم جراحی کرده است.
پسری که با عمل جراحی شبیه سوپرمن شد +عکس ، www.irannaz.com

ایران ناز، چاوز که در حال حاضر مربی مراسم رژه است، مجموعه ی بزرگی از یادبودهای سوپرمن دارد. که شامل مجمسه هایی با اندازه واقعی با ژست های متحرک و مختلف، لباس، یادبودهای بامزه در هر شکل و طرحی می شود.

عاشق بازی های مرتبط است و یا به جای سوپر من و یا کلارک کنت بازی می کند. به گزارش باندیلا، احتمالا هربرت چاوز از نقص بی علاقگی به ظاهر شخصی رنج می برد، یک بماری روانی که در آن فرد نمی تواند خودش را با ظاهر واقعی اش بپذیرد.