برتری فرخی، میلان و پیمان در روز استراحت مقاوت مشهد/ برتری سقز در یک بازی پر از درگیری

لیگ دسته دوم با برگزاری ۶ دیدار در گروه ‌های الف و ب برگزار شد.

به گزارش خبرینه و به نقل از حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، لیگ دسته دوم با برگزاری ۶ دیدار در گروه ‌های الف و ب برگزار شد.

گروه الف
 برتری فرخی، میلان و پیمان در روز استراحت مقاوت مشهد

هفته نخست لیگ دسته دوم یادبود مرحوم حسن حسین زاده با برگزاری سه دیدار در گروه یک این رقابت ‌ها پیگیری شد.

فرخی باقر شهر ۲ – شهروند سورک صفر

تیم فوتسال فرخی باقر شهر که در دو بازی قبلی خود موفق شده بود چهار امتیاز کسب کند در دومین دیدار خانگی خود نیز تیم شهروند سورک را شکست داد در رقابت این دو تیم چهار امتیازی شاگردان نوری توانستند با برتری در هر دو نیمه سه امتیاز ارزشمند این بازی را از آن خود کرده و با عنوان یک مدعی گروه ابزار وجود نمایند.

شهدای جلین گرگان ۵  – میلان ساری ۸

در رقابت پر گل و جذاب تیم ‌های شمالی گروه الف تیم میلان ساری کار بزرگی نمود و تیم مدعی جلین را شکست داد. در این دیدار تیم میلان در خانه گرگانی ‌ها حریف را غافل گیر نمود. در ادامه تلاش میزبان برای جبران فرصت افزایش فاصله را برای ساروی ‌ها فراهم نمود تا شاگردان کیان نژاد به شرایط خوبی در جدول دست یابند در طرف مقابل تیم گرگانی پس از گذشت سه هفته هنوز طعم پیروزی را نچشیده تا در شرایط نامناسب نسبت به فصل گذشته قرار گیرد.

پیمان شاهرود ۵ – نوین کشاورز فریمان ۳

در دیگر دیدار گروه الف هم تیم ‌های پیمان شاهرود و نوین کشاورز فریمان به مصاف هم رفتند. در این دیدار تیم میزبان موفق شد برتری خود را در بازی به حریف دیکته کرده و با برتری ۵ بر ۳ در پایان بازی، به جمع مدعیان گروه اضافه شود. شاهرودی ‌ها فصل گذشته هم از تیم ‌های خوب دسته دوم بودند که در نهایت از صعود به مرحله نهایی بازماندند.

مقاومت شهرداری مشهد هم در این هفته استراحت داشت.

نتایج هفته دوم لیگ دسته دوم گروه دو فوتسال؛
برتری سقز در یک بازی پر از درگیری؛ آستارا بازی برده را باخت/ شهرداری با تدبیر برد

هفته سوم لیگ دسته دوم یادبود مرحوم حسن حسین زاده با برگزاری سه دیدار در گروه دو این رقابت ‌ها پیگیری شد

هفت تیر سردشت ۴ – ۷ پرسپولیس سقز

جدال حساس و نفسگیر در سردشت ؛ میان هفت تیر این شهر و دیار پرسپولیس سقز در سالن هفت تیر برگزار شد. این دیدار که بیش از دو ساعت به طول انجامید!! در نهایت با برتری تیم میهمان همراه بود. نیمه نخست ایتدا تیم سقز به گل رسید اما خیلی زود سردشتی ‌ها گل  تساوی را به ثمر رساندند تا نتیجه نیمه نخست یک یک باشد.

اما نیمه دوم  که ۹ گل در بر داشت! ابتدا تیم میزبان جلو افتاد اما باز هم خیلی زود بازی مساوی شد، بار دیگر سردشتی ‌ها یک گل پیش افتادند که همانند قبل دوباره بازی به تساوی کشیده شد. در ادامه برای بار سوم سردشت با نتیجه چهار سه پیش افتاد اما حملات سقزی ‌ها گل ‌های پی در پی را به همراه داشت تا این دیدار که نیمه دوم اش حدود یک ساعت به طول انجامید! با نتیجه هفت چهار به اتمام برسد.

شهرداری رشت ۴ – ۲ هیئت فوتبال ماکو

جدال پر هیجان رشت؛ میان شهرداری این شهر و هیئت فوتبال ماکو در سالن اختصاصی شهرداری برگزار شد که در پایان این تیم رشت بود که به برتری دست یافت. نیمه نخست این دیدار در حالی پیگیری شد که ابتدا رشت با یک گل پیش افتاد ولی ماکو گل تساوی را به ثمر رساند؛ اما در انتها شهرداری گل دوم را زد تا نیمه دوم دو بر یک به سود شهرداری به اتمام یابد.

در نیمه دوم نیز بازی به طوری پیش رفت تا شهرداری بتواند سه بر دو پیش بیفتد؛ و در پایان بازی گل چهارم خود را نیز به ثمر برساند تا نتیجه چهار بر دو برای این دو تیم ثبت شود.

بهراد اردبیل ۲ – ۱ آرمین آستارا

جدال بهراد و آرمین از دو شهر همجوار آستارا و اردبیل در اردبیل برگزار شد. در این دیدار که آستارا پس از یک ضربه خطا به گل اول رسید و نیمه نخست را با برتری یک بر صفر پشت سر گذاشت؛ بهراد مانع پیروزی آستارا شد و با دو گلی که در نیمه دوم به ثمر رساند به سه امتیاز شیرین داخل خانه رسید.

مهیان تبریز هم در این هفته استراحت داشت.