محصولات دانلودی

برجام مانند ابری بود که باران نداشت

امام جمعه رودبار جنوب بیان کرد: برجام مانند ابری بود که باران نداشت و مسؤولان باید در این زمینه هوشیار باشند.

حجت‌الاسلام حسین طاوسی ظهر امروز در خطبه‌‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: تربیت دینی اول از خانه و خانواده آغاز می‌‌شود و یکی از ثمرات زندگی مشترک کامل بودن همدیگر است.

وی بیان نمود: پدر و مادر نقش زیادی در رشد فرزندان دارند و  اگر رویکرد مثبت داشته باشند و اهمیت به قرآن، نماز و روزه بدهند فرزندان هم به این کارها اهمیت می‌‌دهند.

امام جمعه رودبار با اشاره به روز بیابان‌زدایی عنوان داشت: باید در حفظ درختان بیابان تلاش کنیم.

وی با تبریک هفته قوه قضائیه افزود: مسؤولان و سران طوایف اختلافات طایفه‌ای را حل کنند و کینه‌‌ها را کنار بگذارند و اگر مشکلی برای کسی پیش می‌‌آید و قتلی صورت می‌‌گیرد از راه قانون پیگیری کنند.

طاووسی با اشاره به وضعیت بیمارستان رودبار عنوان نمود: این بیمارستان چند سال شده افتتاح شده اما یک دکتر ندارد و مردم برای درمان بیماری جزئی باید به شهرستان‌‌های همجوار بروند.

وی بیان کرد: برجام مانند ابری بود که باران نداشت و مسؤولان باید در این زمینه هوشیار باشند و به فکر معیشت و حل مشکلات مردم باشند.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۷ June 2016 | 4:44 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما