برجهای پتروناس Petronas کوالالامپور

برج های بلند پتروناس است که از بلندترین برجهای جهان می باشند. زمانی که بر بلندای آن می ایستید می توانید منظره ای زیبا و به یاد ماندنی از کل شهر را مشاهده نمایید …

یکی از مهم ترین علل جذابیت کوالالامپور برج های بلند پتروناس است که از بلندترین برجهای جهان می باشند. زمانی که بر بلندای آن می ایستید می توانید منظره ای زیبا و به یاد ماندنی از کل شهر را مشاهده نمایید.

برجهای پتروناس Petronas کوالالامپور

برجهای پتروناس از بلندترین برج های دنیا است که در حدود ۴۵۲ متر ارتفاع دارد. برج های دوقلوی پتروناس در روزهای سه شنبه و یکشنبه به روی بازدید کنندگان باز است. گیشه بلیط در روزهای اعان شده از ساعت ۳۰ : ۸ صبح باز است. ساعت بازدید از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد . این بلیط ها رایگان است. هر روز حدود ۱۳۰۰ بلیط ارائه می‌شود که در حدود ساعت ۱۱ صبح بلیط تمام می‌شود. در این برجها هیچ رستورانی وجود ندارد. و تنها یک باشگاه در آن یافت می‌شود که به اعضاء آن اختصاص دارد .

برجهای پتروناس Petronas کوالالامپور

این ساختمان توسط Cesar Pelli تحت تأثیر طرح های اسلیمی طراحی شده است. این برج ها ۸۸ طبقه دارد که تمام آن از شیشه و فولاد است. به طور تقریبی این ساختمان ۳۲.۰۰۰ پنجره دارد.
منبع: اینترنت

مطلب بالا در دسته‌بندی جالب و خواندنی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۸ January 2015 | 8:30 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.