برخورد نانسی عجرم با خبرنگار اسرائیلی

برخورد خواننده مشهور لبنانی با خبرنگار اسرائیلی


خبرگزاری فارس: در آستانه سالگرد پیروزی حزب الله لبنان بر ارتش رژیم صهیونیستی نانسی عجرم خواننده شهیر لبنانی شب گذشته در کنسرت خود در عمان از یک خبرنگار اسرائیلی در خواست خروج از مراسم کرد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از بیروت، نانسی عجرم که در جشنواره فرهنگی هنری جرش در عمان در حال اجرای برنامه است شب گذشته پیش از اجرای برنامه هنری خود به سوالات خبرنگاران کشور های مختلف پاسخ داد.
در این جلسه خبری یکی از خبرنگاران خطاب به عجرم خود را اسرائیلی معرفی کرد و از وی پرسید امشب چه برنامه ای را برای یهودیان و اعراب ساکن اسراییل اجرا خواهد کرد.
در پی این پرسش جو عمومی جلسه متلاطم شد و نانسی عجرم با بی جواب گذاشتن سوال وی و در پی درخواست جمعی خبرنگاران حاضر خواستار خروج خبرنگار اسرائیلی از جلسه شد.
در پی این حادثه خبرنگار اسراییلی ضمن برخورد تند با جمع و توهین به سایر خبرنگاران جلسه را ترک کرد.
این واقعه امروز بازتاب بسیار گسترده ای در رسانه های لبنانی پیدا کرد و روزنامه‌ها و سایت های خبری لبنانی گزارش های ویژه خود از این واقعه را انتشار دادند.
بر اساس قانون و عرف عمومی در لبنان، رژیم صهیونیستی در تمام عرصه ها دشمن تلقی شده و هیچ ارتباط رسمی بین لبنان و رژیم صهونیستی در جریان نیست و حتی هیچ هواپیما و یا کشتی تجاری که از مبدا فلسطین اشغالی بارگیری و یا حتی در آنجا توقف نیز کرده باشد اجازه ورود به لبنان نخواهد داشت.