برخی آزادکاران اعزامی به فرانسه مدتها از میدان دور بودند

رضا لایق در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب اظهار داشت: انتخاب نفرات اعزامی به تورنمنت فرانسه در شرایطی صورت گرفت که خیلی از این آزادکاران مدتها از میدان جدی دور بودند و بعد از رقابتهای جهانی آمریکا کمتر در مسابقات بین المللی و تدارکاتی حضور داشتند.

وی افزود: هدف اصلی کادر فنی از حضور آزادکاران منتخب اعزامی به فرانسه ، تست آنان بعد از مدتها حضور در اردوهای تیم ملی و همچنین مهیا کردن این نفرات برای رویدادهای مهم پیش روست.

مربی تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: به عنوان مثال باید به کمیل قاسمی در سنگین وزن اشاره کرد که او باید بزودی در رقابتهای گزینشی المپیک در قزاقستان به میدان برود و نیاز دارد در تورنمنت فرانسه در برابر حریفان خارجی محک بخورد.

لایق در خاتمه با مثبت ارزیابی کردن شرایط تمامی اردونشینین در تمرینات اخیر خاطر نشان کرد: خوشبختانه در طول اردوهای مقطعی و زمانبندی شده کادر فنی، شاهد رشد و ارتقای سطح توان فنی و روحی بچه ها هستیم که امیدوارم آزادکاران بتوانند در مسابقات مهم و رسمی پیش رو نیز با همین انگیزه و توان بالا حضور یابند.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، رقابتهای بین المللی کشتی جام پاریس طی روزهای ۹ تا ۱۱  بهمن ماه برگزار می‌شود که آزادکاران منتخب اعزامی ایران به این مسابقات به شرح زیر هستند:

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری
۶۱ کیلوگرم: حسن رحیمی و ایمان صادقی
۷۰ کیلوگرم: سید احمد محمدی
۷۴ کیلوگرم: حسن یزدانی و علیرضا قاسمی
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی
۹۷ کیلوگرم: عباس طحان
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ January 2016 | 1:36 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.