برد برابر صبا، مقدمه قهرمانی تراکتور است

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی بیان کرد: نمی دانم مسئولان تراکتور از امیر قلعه نویی لیست خرید بازیکن برای لیگ شانزدهم گرفته اند یا خیر؟

برد برابر صبا، مقدمه قهرمانی تراکتور استایوب ذوالفقاری در گفت‌وگو با مُخبر حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اینکه باشگاه تراکتورسازی از امیر قلعه نویی لیست خرید بازیکن برای فصل آینده درخواست کرده است یا خیر، اظهار نمود: از اینکه مسئولان تراکتورسازی از امیر قلعه نویی برای خرید بازیکن جدید به جهت به خدمت گیری در لیگ شانزدهم فهرست یا لیستی درخواست کرده اند اطلاعی ندارم و در صورتی که از این قضیه اطلاعی حاصل کردم به طور حتم اطلاع می‌ دهم.
 
وی در ادامه افزود: تراکتورسازی در این هفته ‌ها برای قهرمانی تلاش می‌ کند و هدفی جز این مهم ندارد، چون باید بیان کرد همه تیم ‌ها فقط به فکر صعود به رده ‌های بالاتر یا سقوط نکردن به لیگ پایین ترهستند و همه فکرشان معطوف به این مسئله است.
 
ذوالفقاری با اشاره به بازی تراکتور با صبای قم بیان کرد: البته باید بیان کرد صبای قم شرایطی همانند سایپا دارد و از بازیکنان با تجربه، با انگیزه و قدر برخوردار است، در واقع اکنون هر تیمی که برابر تراکتور قرار بگیرد از انگیزه فراوانی برخوردار است و همه برای کسب امتیاز به مصاف تراکتور می‌ آیند.  
سرپرست تراکتورسازی بیان کرد: ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم و به طور قطع در برابر صبا هم با برنامه ظاهر می‌ شویم و از لحاظ فنی و تکنیکی و آمادگی بازیکنان آماده رویارویی هستیم و باید بیان کرد برد در برابر صبا مقدمه کسب عنوان قهرمانی است.
 
وی در خصوص حوادث اصفهان بیان کرد: خداروشکر به خیر گذشت و حال هر دو هوادار و سعید عباسی مساعد است.
 
سرپرست تراکتورسازی یاد آورشد: امیدوارم که تراکتور مسیر موفقیت خود را برای قهرمانی طی کند.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ April 2016 | 4:16 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.