محصولات دانلودی

برهانی: زدن این گل آرزوی دوران کودکی‌ام بود
برهانی: زدن این گل آرزوی دوران کودکی‌ام بود


خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال امید ایران گفت: از کودکی آرزو داشتم گلی به ثمر برسانم که توپ وارد دروازه شود؛ اما به تور برخورد نکند.


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به دوحه، آرش برهانی پس از دیدار برابر چین اظهار داشت: همیشه دوست داشتم فرصتی دست دهد تا گل مورد علاقه ام را بزنم. خوشحالم مقابل چین این فرصت را به دست آوردم و البته از حریف هم عذرخواهی می کنم.
وی ادامه داد: قصد نداشتم با به ثمر رساندن این گل کسی را ناراحت کنم. خبرنگاران چینی نیز همگی در مورد حرکتم سؤال کردند و از همه آنها نیز عذرخواهی کردم.
برهانی تصریح کرد: خوشحالم بار دیگر گلزنی کردم و در پیروزی تیم سهیم بودم. رفته رفته شرایط خوبی به دست آورده و به هماهنگی رسیده ایم. می توانیم در دوحه قهرمان شویم و این را ثابت خواهیم کرد.
تیم امید ایران شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال بازی های آسیایی دوحه در ضربات پنالتی تیم چین را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 11
  • ۱۹ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما