آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

برگزاری فستیوال روز جهانی فوتبال زنان در ایران

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی ، الهه عرب عامری نائب رییس فدراسیون فوتبال در خصوص روز جهانی فوتبال بانوان در گفت و گو با برنامه با گزارشگران گفت: نام گذاری هشتم مارس بعنوان یک روز خاص برای فوتبال و فوتسال زنان در جهان، نشان دهنده اهمیت این موضوع است. عرب عامری در خصوص برنامه ‌های این فستیوال گفت: این مراسم با برگزاری کارگاه‌‌های آموزشی و مهارت‌‌های حرکتی برای ایجاد انگیزه میان نونهالان ، کلاس هایی با موضوع دوپینگ نه بگویم، کمک‌‌های اولیه، برگزاری دوره آموزشی مربیگری و انجام مسابقه‌‌های دوستانه بین بانوان زیر چهارده، شانزده و نوزده سال و پیشکسوتان همراه بود.
فرزانه توسلی بهترین دروازه بان تیم ملی کشورمان نیز در این گفت و گوی تلفنی در خصوص ضرورت بزرگداشت این روز گفت: برگزاری چنین فستیوال هایی مطمئنا باعث معرفی استعدادهای فراوان به جامعه فوتبال بانوان خواهد شد به علاوه اینکه به رشد و پیشرفت فوتبال بانوان سرعت خواهد بخشید. با برگزاری چنین فستیوال هایی باید فرشته کریمی ‌ها و فرزانه توسلی ‌ها را تربیت کرد و راهی تیم ‌های ملی نمود.
برنامه با گزارشگران هر روز ساعت ۱۹:۳۵ از رادیو ورزش موج اف ام ردیف ۹۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌ شود.

خـبـر و مطلب بالا در گروه زنان – دختران و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ March 2016 | 2:10 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.