بر سر اختلافات خانوادگی، به زندگی همسرم حین شنا در استخر پایان دادم

با تلاش ماموران آگاهی مشهد، زنی متهم به قتل همسرش پس از یک سال دستگیر شد و در جریان تحقیقات راز جنایت ارتکابی را برملاء کرد.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا،‌ مقارن یکم تیرماه سال ۸۴ در پی اعلام زنی به مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰، مبنی بر این که همسرش داخل استخر باغی در طرقبه غرق شده است، ‌ماموران کلانتری همان حوزه استحفاظی بلافاصله به محل اعزام و با مشاهده جسد مردی ۵۴ ساله تبعه افغانستان داخل استخر که به ظاهر غرق شده بود، آن را از آب بیرون کشیده و به پزشک قانونی تحویل دادند.


در حالی که تحقیقات پلیس در خصوص علت اصلی حادثه آغاز شده بود، پزشکی قانونی علت مرگ متوفی را انسداد مجاری تنفسی از طریق یک رشته طناب اعلام کرد.


بر این اساس با توجه به اظهار نظر پزشکی قانونی، ‌پرونده وارد مرحله جدیدی از تحقیقات پلیسی شد.


بدین ترتیب در بررسی‌های فنی ماموران، از آنجا که در زمان وقوع حادثه تنها همسر متوفی در محل حضور داشته، زن مقتول به عنوان مظنون اصلی قتل مورد پیگیرد قرار گرفت.


این در حالی بود، با توجه به این که مظنون حاضر به همکاری با پلیس نبود و نسبت به چگونگی وقوع حادثه اظهار بی‌اطلاعی می‌کرد، تحقیقات پلیسی کارآگاهان شعبه ویژه قتل آگاهی مشهد به مدت یکسال به طول انجامید تا این که زن مقتول در نهایت لب به اعتراف گشود.


در این حال متهم به شوهرکشی در جریان بازجویی‌ها اعتراف کرد: بر سر یکسری اختلافات خانوادگی با همسرم، نقشه قتل او را طراحی کرده و زمانی که در حال شنا کردن در استخر بود، با پیچاندن طناب دور گردنش، وی را به قتل رساندم.


با اعتراف متهم، پرونده جهت رسیدگی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.