بعد از عریان شدن گلشیفته فراهانی نوبت به تهمینه میلانی رسید!(+عکس)

تهمینه میلانی کارگردان زن سینمای ایران که چند وقت پیش از برهنه شدن گلشیفته فراهانی حمایت کرده بود حالا خودش یه چشمه از هنرهاشو به همه نشون داد و عکس بی حجابش رو در صفحه فیس بوکش منتشر کرد. البته عکس با روسری ایشون در کنار بهروز وثوقی قبلا منتشر شده بود ولی اینجوریشو کسی ندیده بود.

 

آخرین باری که خانم میلانی در برنامه تلویزیونی حاضر شد مربوط می شه به برنامه هفت که ایشون تو اون برنامه از محدودیت هایی که سر راه جوون ها گذاشته میشه گلایه کرد و گفت راه ارشاد جوونا این نیست که محدودشون کنیم. اون در ادامه گفت دختر و پسر می تونن با هم رابطه داشته باشن بدون اینکه مشکلی پیش بیاد. ایشون اولش برای این رابطه کلمه خواهر و برادری رو استفاده کرد ولی بلافاصله حرفشو عوض کرد و گفت: نه خواهر و برادر نه, ما که همه مون خواهر و برادر داریم. دوست. می تونن زن و مرد با هم دوست بشن.

البته تحلیل گران همه هنگ کردن و نفهمیدن که چطور ما همه مون خواهر و برادر داریم ولی همه مون دوست نداریم! یعنی چرا ایشون نگفتن همه مون دوست داریم پس بیایم خواهر و برادر باشیم!

و آخرای برنامه هم تیر خلاص رو زد و گفت امکان نداره کسی تو ایران متولد بشه و عقده ای نباشه.

و اما امروز بعد از انتشار این عکس بعضی ها معتقدند انتشار این عکس در راستای همون حرف ایشون زده شده.

باید منتظر موند دید آیا طبق روال همیشگی تکذیبیه ای چیزی برای این عکس منتشر می شه یا نه!

شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱

یک نظر برای "بعد از عریان شدن گلشیفته فراهانی نوبت به تهمینه میلانی رسید!(+عکس)" ارسال شده
 1. مایسا گفت:

  دعا میکنم فرهنگمون رشد کنه که دیگه این عکسا رو خیلی عجیب ندونیم

 2. نرگس گفت:

  سیما جون عریانی کم و زیاد داره. اینم یه حدی از عریانیه. بعدش خیلی هم خلوت خصوصی نبوده ها! خودش عکس خودش رو منتشر کرده پس اینم یه جور رواج دادن عریانیه. نه دقیقا مث گلی فراهانی ولی در اندازه رقیقش

 3. sima گفت:

  این عریانی نیست. خیلی ها اینجوری هستن عریان بودن گلشیفته با این چیزی که شما به خانم میلانی نسبت می دین کلی فرق داره. خب تو یک جمع دوستانه با هم عکس گرفتن نرفته که توی تبلیغات بدن عریان خودشو به نمایش بزاره. متأسفم واسه خودم که یکی از طرفدارای این سایت بودم.

 4. ناشناس گفت:

  ممنون آقا مرتضی که معنی زندگی خصوصی! رو بهمون یاد دادی!!

 5. morteza گفت:

  zendegi khosoosie harkas be khodesh marboote

 6. محمدجواد گفت:

  ماکی میخوایم یادبگیریم وبفهمیم زندگی بازیگران مازمین تاآسمان باجلوی دوربین فرق میکنه بازیگران مابه خاطررعایت قانون روسرس وچادرجلوی دوربین برسرمیکنن ولی درزندگی شخصی اصلااینطورنیستن اگه این وبفهمیم دیگه ازدیدن چنین عکس هایی تعجب نمیکنیم!