بلک پانتر سیاه پوست در راه سینما

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، در حالی که قبل از این چادویک بوسمن برای بازی در نقش اصلی فیلم انتخاب شده بود، حالا لوپیتا نیونگ هم به این فیلم پیوسته است.

این بازیگر سیاه پوست و اسکار گرفته سینما، در «بلک پانتر» در نقش کاراکتر نامزد شخصیت ابرقهرمان داستان (با بازی بوسمن) بازی می‌ کند.

خط اصلی داستان «بلک پانتر» در باره جوانی به نام تی چالا است. او یک سلحشوردلاور و شاهزاده است، که تبدیل به پادشاه مردم آفریقایی کشور واکاندا می‌ شود.

او در همه حال، باید با موجودات شرور و قدرتمندی که قصد نابودی ملت وی را دارند، باید مبارزه کند. قرار است این فیلم هم، تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله دار سینمایی شود.

رایان کوگلر که سال قبل درام ورزشی موفق «کرید» را با بازی سیلوستر استالونه روی پرده سینماهای جهان داشت، برای کارگردانی «بلک پانتر» انتخاب شده است.

شرکت فیلم سازی مارول قصد دارد این اکشن ماجراجویانه را برای فوریه سال ۲۰۱۸ آماده نمایش عمومی کند. برای تولید فیلم، هزینه ای ۹۰ میلیون دلاری در نظر گرفته شده است.

چادویک بوسمن اولین ابرقهرمان رنگین پوست داستان ‌های مارول است. او قبل از این در قسمت دوم «کاپیتان آمریکا» هم حضور داشته است.

به نوشته هالیوود ریپورتر، این بازیگر ۳۴ ساله، از سال ۲۰۱۲ کار بازیگری را در سینما شروع کرد و تا به حال، در پنج فیلم سینمایی بازی کرده است.