آخرین مطالب
درج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!مسدود کردن ۱۱۸ اپلیکیشن و بازی چینی از جمله PUBG در هند!

بهترین فوتسالیست زن ایران داور می‌ شود!

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی ، فرشته کریمی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان ایران که پنج ماه قبل عنوان بهترین بازیکن مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کرد و اخیرا نیز نامش در بین ۱۰ بازیکن برتر جهان در سال ۲۰۱۵ دیده می‌‌شود بیش‌تر از قبل مورد توجه رسانه‌‌ها و برنامه‌‌های تلویزیونی ایران قرار گرفته است و در حال حاضر یکی از چهره‌‌های مطرح ورزش بانوان ایران به حساب می‌‌آید.

در سری جدید برنامه آقای گزارشگر که قرار است در آینده‌ای نزدیک روی آنتن شبکه ۳ برود به دلیل اینکه گزارشگرهای رشته‌‌های مختلف ورزشی تست خواهند داد مهمانان ویژه‌ای نیز از بین ورزشکاران دعوت شده‌اند که فرشته کریمی فوتسالیست تیم ملی ایران نیز یکی از آن‌ها است.

خـبـر و مطلب بالا در گروه زنان – دختران و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ March 2016 | 6:00 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.