به دلیل عدم ورود بانوان به ورزشگاه‌ها ….

تنها مشکل ایران برای میزبانی این است که بانوان نمی توانند به ورزشگاه ها را بروند.

رییس کمیته فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا با ابراز خرسندی و رضایت از میزبانی اصفهان از مسابقه‌های جام باشگاه‌های آسیا امکانات این شهر و ایران را برای گرفتن میزبانی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۲ مناسب خواند و تنها مشکل کشورمان را برای در اختیار گرفتن این مهم، عدم اجازه ورود بانوان به سالن‌های برگزاری بازی‌ها قلمداد کرد.
جین جی اوگورا در نشستی خبری که در باشگاه فولاد ماهان سپاهان برگزار شد،با اشاره به شانس ایران برای میزبانی مسابقه‌های جام جهانی ۲۰۱۲ گفت«: تایلند، چین، استرالیا، مصر و چند کشور اروپایی نیز کاندیدای در اختیار گرفتن مسابقه‌های جام جهانی هستند.
برای برگزاری مسابقه‌های جهانی به حداقل دو استادیوم با گنجایش بالا نیاز است، حتی اگر این دو استادیوم در دو شهر متفاوت باشند. اصفهان و ایران از نظر هتل مشکلی ندارند اما بزرگ‌ترین ایرادی که می‌تواند شانس ایران را برای در اختیار گرفتن این مهم کم کند، عدم اجازه ورود بانوان به سالن‌های برگزاری مسابقه‌ها است .
این موضوعی نیست که مسوولین فیفا از کنار آن بگذرند، چرا که خانواده‌ها علاقه‌مندند در کنار هم مسابقه‌ها را تماشا کنند. در اختیار گرفتن این میزبانی یک رقابت تمام عیار ایران با چند کشور مطرح دنیاست و بدون شک برای کسب این مهم باید در برخی موضوع‌ها تجدید نظر کنیم.»