به زودی شاهد سقوط رژیم صهیونیستی خواهیم بود
احمدی نژاد در جمع مردم جلفا:


به زودی شاهد سقوط رژیم صهیونیستی خواهیم بود


خبرگزاری فارس:رئیس جمهور در جمع مردم جلفا گفت:ظلم در سراشیبی سقوط قرار گرفته و در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود که رژیم صهیونیستی به سرعت ساقط خواهد شد.


گزارش تصویری مرتبط
——————————-


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به استان آذربایجان شرقی، محمود احمدی‌نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران صبح امروز چهارشنبه در جمع پرشکوه مردم شهرستان جلفا و هادی‌شهر با اشاره به سال پیامبر اکرم گفت:امسال سال همت، تلاش، مهرورزی، صمیمیت و محبت و مجاهدت برای تعالی میهن عزیزمان است.
وی با بیان این که همه سرمایه انسان برای زندگی ابدی، ایمان و عمل صالح است،گفت: خدا را سپاسگزاریم که ملت ما را مومن و اهل عمل صالح قرار داد.
رییس جمهور با اشاره به هشت سال دوران دفاع مقدس تصریح کرد:دفاع از سرزمین، دین، ناموس و شرف به عنوان بالاترین عمل صالح از طرف ملت ما انتخاب شد و خدا به پاس این اعمال صالح پیروزی را به ما عطا کرد.
احمدی‌نژاد با بیان این که ملت ما امروز، پرچمدار ایمان و عمل صالح و الگوی عدالت‌خواهان عالم است،اظهار داشت: متاسفانه امروز بشر دچار مشکلات فراوانی است که ریشه این مشکلات دوری قدرت‌های بزرگ از حقیقت و ایمان به خدا است.
وی با اشاره به کشتار بی‌رحمانه رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین گفت:این رژیم نماد و نمونه اعلای کسانی است،که از ایمان به خدا و مسیر انبیا فاصله گرفتند.
رییس جمهور با بیان این که امروز ملت‌های عالم ظلم را قبول نمی‌کنند، اظهار داشت: ظلم در سراشیبی سقوط قرار گرفته و در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود که رژیم صهیونیستی به سرعت ساقط خواهد شد.
وی با اشاره به این که جنایات رژیم صهیونیستی نشانه استیصال آنها است که آبروی حامیان خود را به حراج گذاشته‌اند،بیان داشت:ملت‌های منطقه نام حامیان رژیم صهیونیستی را در فهرست جنایت‌های صهیونیستی ثبت می‌کنند.
رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که امروز باید همه دست در دست هم با کار و تلاش ایران را بسازیم،گفت: ساختن ایران اسلامی مستلزم وحدت، مهرورزی، تلاش، مجاهدت و عدالت است.
احمدی‌نژاد با اشاره به ظرفیت‌های فراوان شهرستان جلفا و هادی‌شهر از افزایش بودجه‌های عمرانی این شهرستان خبر داد و گفت:مردم این شهر علیرغم همه مشکلات و هجمه اهل ایمان خالص و عمل صالح هستند.
وی در پایان با اشاره به جلسه شب پنج‌شنبه هیات دولت در تبریز گفت: هیئت دولت تصمیمات خوب و مناسبی برای شهرستان جلفا و هادی‌شهر گرفته است که خبرهای خوش آن را به زودی خواهیم شنید.