بوسه احمدی‌نژاد بر دستان معلم کلاس اول خود بعد از ۴۴ سال
حاشیه‌های دیدار معلمان نمونه با رئیس جمهور/


بوسه احمدی‌نژاد بر دستان معلم کلاس اول خود بعد از ۴۴ سال


خبرگزاری فارس: رئیس جمهور با چشمانی اشک آلود، بعد از ۴۴ سال، بر دستان معلم کلاس اول خود بوسه زد.


گزارش تصویری مرتبط
——————————-


به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، دیدار صبح امروز معلمان نمونه کشوری با رئیس جمهور که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، صحنه‌هایی جالب و به یاد ماندنی را رقم زد.

* خانم نجمه قلی‌پور معلم کلاس اول محمود احمدی‌نژاد بدون اطلاع رئیس جمهور به سالن برگزاری مراسم آورده شده بود. مجری برنامه در بخشی از سخنانش از حضار خواست که میهمان ویژه این مراسم را شناسایی کنند که رئیس جمهور با شناختن معلم کلاس اول خود به شدت تحت تاثیر قرار گرفت و از او استقبال کرد. احمدی‌نژاد با تقدیر ویژه و اهدای هدیه به معلم کلاس اول خود، بر دستان خانم معلم کهنسال که دستکشی نیز بر دست داشت، بوسه زد.

* رئیس جمهور در آغاز سخنانش گفت: امروز با دیدن معلم کلاس اول خود شرایط خاص روحی و عاطفی برایم پیش آمد که اگر ملاحظات نبود، دوست داشتم یک ساعت می نشستم و گریه می‌کردم تا یادآور محبت‌هایی باشم که معلمان عزیزم در طول دوران تحصیل از جان خود در کام ما چکاندند. امروز آرزو کردم ای کاش به ۴۴ سال قبل بازمی گشتم و آن فضای صمیمی را بار دیگر لمس می‌کردم.

* سید جواد هاشمی که مجری‌گری این برنامه را برعهده داشت، در بخشی از سخنانش در آغاز مراسم، احمدی نژاد را یکی از فعال‌ترین و پرجنب و جوش‌ترین روسای جمهور دنیا عنوان کرد که باعث حیرت همگان شده بود.

* فرشیدی وزیر آموزش و پرورش در سخنانش پیش از سخنرانی رئیس جمهور، دولت نهم را دولت تحول دانست و گفت: این دولت با تلاش و پشتکار دولتمردان و حمایت های رهبری در حال انجام اقدامات و تحولات بزرگی است اما ممکن است بعضی چشم های کوچک این تحولات بزرگ را نبینند.

* رئیس جمهور پس از آنکه به معلمان نمونه کشوری که در این مراسم شرکت کرده بودند، هدایا و لوح تقدیری اهدا کرد، از طریق مجری برنامه اعلام شد که احمدی نژاد به هر کدام از این معلمان نیز ۵ سکه بهار آزادی هدیه کرده است.