بوی تعفن شدید پیرزن ۷۰ ساله مانع امداد رسانی اورژانس + تصاویر (۱۸+)

مدیر روابط عمومی اورژانس مازندران رپرتاژ یک ماموریت سخت و ویژه در قائمشهر را تشریح نمود.

بوی تعفن شدید پیرزن 70 ساله مانع امداد رسانی اورژانس

بوی تعفن شدید پیرزن ۷۰ ساله

ذکریا اشک پور بیان داشت : عصر امروز (یکشنبه) و در ساعت ۱۸ فردی با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مازندران تماس گرفت و شرح حال یک بیمار را به همکاران ارتباطات داد.

 بوی تعفن شدید پیرزن 70 ساله مانع امداد رسانی اورژانس

بوی تعفن شدید پیرزن ۷۰ ساله

وی افزود : مورد رپرتاژ شده ، پیرزنی ۷۰ ساله بود که از ناحیه سر دارای زخم عمیق بود که بلافاصله کارشناسان فوریتها از پایگاه شماره یک قائمشهر به محل مورد نظر اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی اورژانس مازندران اذعان نمود : نیروهای اورژانس به محض حضور درمنزل بیمار با بوی تعفن بسیار شدید ومشمئز کننده مواجه شدند که دلیل آن عفونت شدید زخم ناحیه سر پیرزن بود .

 بوی تعفن شدید پیرزن 70 ساله مانع امداد رسانی اورژانس

 پیرزن ۷۰ ساله

وی ادامه داد : به گفته نیروهای اورژانس،  همسر شخص یاد شده مدتها از جادوگران برای مداوای سر وی استفاده میکرد و از آنجایی که هیچ یک از همسایه ‌ها به دلیل بوی تعفن شدید قادر به نزدیک شدن و کمک نشدند،آمبولانس کمکی درخواست شد و پایگاه ۷ تیر قائمشهر به محل مورد نظر اعزام شد و این پیرزن ۷۰ ساله راکه با همسرش تنها در منزل استیجاری در مطهری محله قائمشهر زندگی میکرد،پس از انجام اقدامات اولیه پیش بیمارستانی به بیمارستان رازی قائمشهر منتقل کردند.

گفتنی است عوامل اورژانس در بدو ورود و با مشاهده چهره شخص ، تصور کردند با یک بیمار مرد مواجه هستند در صورتی که بر خلاف تصور آن‌ها ، بیمار نامبرده شده زن بود و در نهایت نیروهای اورژانس با استشمام قهوه توانستند اندکی از خاطره بوی بسیار بد این ماموریت بکاهند.

باشگاه خبرنگاران

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ March 2016 | 12:12 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.