بیش از ۱۰ هزار نفر در یک شب از موزه برنابئو رئال مادرید دیدن کردند
دلایل ثروتمند بودن رئال مادرید


بیش از ۱۰ هزار نفر در یک شب از موزه برنابئو دیدن کردند


خبرگزاری فارس: باشگاه رئال مادرید در یک شب از فروش بلیت موزه برنابئو ۴۵۰ هزار یورو درآمد داشت.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وب سایت رئال مادرید، در حالی که برخی کارشناسان مدیریت باشگاه های ثروتمند اروپایی را به داشتن ارتباط با مافیا متهم می‌کنند، رئال مادرید به برخی از علل ثروتمند بودن خود اشاره کرد.
موزه برنابئو که در آن جام ها، تصاویر، فیلم های تاریخی و آرشیوی و محصولات ورزشی برای تماشا و خرید عموم قرار گرفته شده، هر هفته به طور متوسط پذیرای بیست هزار توریست و هوادار است.
شب گذشته بیش از ۱۰ هزار نفر بلیت ۴۵ یورویی موزه برنابئو را تهیه کردند و این خود به تنهایی کافی است تا کارشناسان به علت ثروتمند بودن رئال مادرید پی ببرند.
رئال مادرید در بازار بورس شرکت دارد و ۴۵ وکیل ارشد حقوقی در بخش های مختلف این باشگاه، تمام امور اداری را زیر نظر گرفته اند.
بیش از ۵۰ بازاریاب آموزش دیده رئال دو سال در کشورهای جنوب شرق آسیا اردو زدند تا بهترین بازار را برای فروش محصولات این باشگاه پیدا کنند.
هواداران مادرید در ابتدای فصل بلیت کل فصل را می خرند؛ اما برای کمک مالی بیشتر در هر بازی باز هم پول بلیت آن را به صندوق واریز می کنند.
رئال مادرید یک تیم مجهز حفظ چمن و کاشت آن در اختیار دارد که با چندین و چند باشگاه آسیایی و افریقایی قرارداد داشته و در سال برای بازرسی نوع و کیفیت چمن به این کشورها می روند.
حامیان مالی غول پیکر دنیا نیز بیهوده از رئال مادرید حمایت نمی کنند. آنها می‌دانند لوگوی مورد نظرشان در تلویزیون باشگاه، برنامه های رادیویی باشگاه، پخش مستقیم بازی ها در سراسر جهان و … تبلیغ می شود.