‘بی‏صدا فریاد کن’ از چهارشنبه روی آنتن شبکه دو

جدیدترین ساخته تلویزیونی مهدی فخیم‌زاده با نام “بیصدا فریاد کن” چهارشنبه دوم آبان‌ماه ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

فخیم زاده در گفتگو با مهر درباره احتمال موفقیت این مجموعه در جذب مخاطب گفت: “نمی توان از قبل درباره این موضوع صحبت کرد. من همه تلاشم را کرده ام تا کار با مخاطب ارتباط برقرار کند و امیدوارم این مجموعه مناسب سلیقه مردم باشد.”

وی درباره انگیزه خود از ساخت مجموعه‌ای با محوریت قرص‌های تقلبی اکس گفت: “وقتی شروع به تحقیق در زمینه قرص اکس کردم متوجه شدم مصرف آنها در جامعه بسیاری شایع شده و به حالت خزنده در حال پیشرفت است. معمولا وقتی چیزی در بازار شیوع یابد، مدل تقلبی آن با هزینه کمتر وارد بازار می‌شود و من هم دقیقا روی همین موضوع دست گذاشتم. قرص تقلبی ظرف یک تا پنج ساعت فرد را می‌کشد و هشدار درباره این قرص‌ها برایم اهمیت دوچندان پیدا کرد.”

مجموعه تلویزیونی “بیصدا فریاد کن” در ۱۴ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای برای پخش آماده شده و داستان آن درباره یک قاچاقچی بین‌المللی است که در لابراتوار شخصی خود دست به تولید قرص‌های اکس می‌زند. این قرص‌ها به دلیل اشتباه در ترکیبات اولیه آن صورت گرفته به هنگام مصرف در بدن مصرف‌کننده تولید سم می‌کند و او را در کمتر از پنج ساعت از پای درمی آورد. دکتر لیلا افخمی افسر نیروی انتظامی در پی مرگ چند نفر مامور پیگیری پرونده می شود و …

مهدی فخیم زاده، فریبا کوثری، محمد صادقی، سارا خوئینی ها، انوشیروان فاطمی، کامران تفتی، لیلا برخورداری، لیدا کریملی و فرهاد قائمیان بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی هستند که حمیدرضا قربانی آن را تدوین کرده و کارن همایونفر موسیقی متن را ساخته است.

دیگر عوامل پروژه عبارتند از: مدیر تصویربرداری: ناصر کاووسی، مدیر صدابرداری: جواد مقدس، طراح صحنه و لباس: مجید شهبازی، طراح گریم: مهدیه اعرابی، صداگذاری و میکس: مهدی صادقی، مدیر تولید: منوچهر رهنما، مشاور و کارشناس انتظامی: سرهنگ باقر گودرزی، جلوه‌های ویژه: عظیم محمدی، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: بابک احمدیان، محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما.