محصولات دانلودی

تاج: به دنبال میزبانی جام جهانی فوتسال هستیم

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: باید در جام باشگاه‌های آسیا میزبانی خوبی داشته باشیم تا بتوانیم به دنبال میزبانی جام جهانی باشیم.

مهدی تاج با اشاره به برگزاری رقابت های فوتسال جام باشگاه های آسیا در اصفهان اظهار داشت: قطر تلاش مضاعفی داشت که میزبان این رقابت ها شود اما فدراسیون فوتبال با رایزنی در کنفدراسیون فوتبال آسیا، میزبانی را از AFC گرفت. تاج ادامه داد: اهمیت رقابت های فوتسال جام باشگاه های آسیا از این جهت است که این رقابت ها یک رویداد بین المللی است. رئیس کمیته تیم‌های ملی با اشاره به جلسه ای که در دفتر استاندار اصفهان برگزار شد گفت: در این جلسه و پس از بازدید AFC از اصفهان، امکانات این شهر به طور کامل از جهات اسکان، امنیت، اخذ ویزا و مسایل گمرکی تایید شد و به همین خاطر کمیته ای تشکیل شد. تاج تاکید کرد: باید ایران در میزبانی خوب عمل کند که بتواند میزبانی جام جهانی فوتسال را در سال ۲۰۱۲ کسب کند چرا که به هر جهت میزبان شدن در جام جهانی بسیار مهم تر از میزبانی جام باشگاه های آسیاست. استاندار اصفهان در ادامه این جلسه تاکید کرد که تمامی نیروهای لازم را برای برگزاری هر چه بهتر این رقابت ها بسیج خواهد کرد و همچنین ابراز امیدواری کرد که این رقابت ها هر چه بهتر برگزار شود. در پایان جلسه از طرف استاندار اصفهان ، معاون وی به عنوان مسئول برگزاری و از طرف فدراسیون فوتبال ترابیان به عنوان رئیس L.O.C برگزیده شد. استاندار اصفهان به عنوان رئیس کمیته برگزاری این رقابت ها قبلا انتخاب شده بود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 580
  • ۰۵ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما