تازه‌ترین شرایط فروش خودروی جدید تیگو ۵ -فروردین ۹۵

شرکت مدیران خودرو تازه‌ترین شرایط فروش خودروی جدید تیگو ۵ را اعلام نمود .

تازه‌ترین شرایط فروش خودروی جدید تیگو 5 -فروردین 95

تیگو ۵ را می‌ توان به عنوان بزرگترین و لوکس شاسی بلند چری  نام برد که در سال ۲۰۱۴ رونمایی شد. چری سعی کرده برای طراحی این خودرو از مهندسین بین الملی خود که اکثرا طراحان بنام اروپایی می‌ باشند استفاده کند.از همین رو تیگو ۵ از نظر طراحی خارجی چهره ای به مراتب بروز تر و مدرن تری نسبت به محصولات قبلی خود دارد.

 

طراحی خارجی

ابعاد خارجی تیگو ۵ (Tiggo 5) برابر با  ۴۵۰۶ میلیمتر طول، ۱۸۴۱ میلیمتر عرض و ۱۷۴۰ میلیمتر می‌ باشد .نمای جلو خودرو متشکل شده از چراغهایی که کمی بزرگ به نظرمی سد و جلو پنجره مشبکی که لوگوی چری را در میان خودرو با دو بال کرومی در اختیار دارد. پرژکتور ‌های مدور کوچک در میان قاب کرومی رنگ در طرفین سپر قرار گرفته و جلوه ای خاص به مجموعه سپر خودرو داده است.

طراحی نمای عقب خودرو قابل قبولتر از نمای جلو خودرو می‌ باشد .چراغهای عقب خودر که مجهز به LED بوده  و پرژکتور ‌های باریک که بر روی سپر جانمایی شده است به همراه سر اگزوز ‌ها ، نمایی عقب خودرو را دلنشین تر کرده است.نکته مهم در طراحی خودرو تیگو ۵ (Tiggo 5) این است که این خودرو بطور کلی و جزئی از هیچ خودرویی کپی برداری نشده است .

طراحی کابین

طراحی داخل کابین تیگو ۵(Tiggo 5) در نوع خود و در بین دیگر محصولات چری منحصر به فرد و در حد استاندارد یک خودرو لوکس می‌ باشد. تریم ‌های بکار رفته داخل کابین بصورت دو رنگ می‌ باشد. صفحه دیجیتال بین کیلومتر شمار و دور سنج زیبایی خاصی به پشت آمپر تیگو ۵ داده است.
 

مشخصات فنی تیگو 5

 

شرایط فروش چری تیگو ۵ در ایران :
 

7ythx078wkfg8e1h1t1z.png

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۲ March 2016 | 4:42 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.