محصولات دانلودی

تام کروز ثروتمندترین ستاره جهان


images/20060620/tom.jpg جام جم آنلاین: تام کروز، هنرمند معروف سینمای هالیوود را بعنوان ثروتمندترین شخصیت هنری جهان معرفی کرد. مجله فوربس، که همه ساله فهرستی از افراد ثروتمند و معروف را منتشر می کند ، نوشت ؛ علی رغم رفتارهای نا پسند اخیرش، «کروز»، تنها در سال گذشته با درآمدی بیش از ۶۷ میلیون دلار، در راس فهرست افراد ثروتمند و معروف قرار دارد.
مجله «فوربس» او را ستاره پولساز هولیوود توصیف کرده است.
«کروز»، که فیلمهای اخیرش شامل «جنگ ستارگان» و فیلم سوم از سری فیلمهای «ماموریت غیرممکن» هستند، به خاطر رفتار کودکانه اش در برنامه تاک شوی تلویزیونی «اپراه وینفری» ، به جوک روز هالیوود تبدیل شده است.
در فهرست افراد ثروتمند و مشهور مجله مالی «فوربس» ، «رولینگ استونز»، «اُپراه وینفری»، «دِ بند یو تو» ، و «تایگر وود» به ترتیب در مقامهای دوم تا پنجم قرار داشتند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 30
  • ۳۰ خرداد ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما