حمله به خودروی بازیگری که به رهبری تبریک فرستاد + عکس

ظهور۱۲: پس از آنکه چند سال قبل شهاب حسینی و پروانه معصومی دو بازیگر مطرح سینما در دیدار با رهبری صحبت کرده بودند و چندی پیش نیز مریلا زارعی، بابک حمیدیان و ابراهیم حاتمی کیا به دفاع مقدس و ارزش های انقلاب اسلامی ادای احترام کردند، این بار الهام چرخنده بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران، در برنامه زنده تلویزیونی ابتدا شعری در وصف مولا امام علی(ع) خواند و سپس سال جدید را به آیت الله خامنه ای تبریک گفت.

الهام چرخنده، مدتی قبل تر نیز عکسی از خود را که در حرم مطهر امام رضا(ع) گرفته شده بود و دارای حجابی کامل نیز بوده است در صفحه اینستاگرام خود قرار داده بود.

حاشیه نوشت چرخنده برای عکسش: آقا امام رضا دعوتم کردند …بعد خیلی وقت …لابه لای محبت مردم و دعا و ذکر و عشق و خدا به یاد همتون بودم رفقا.

این حرکات وی، واکنش های متفاوتی را نیز به دنبال داشته است که از تحسین و تمجید بوده است تا تخریب و چسباندن انگ هایی چون چاپلوسی از سوی مخالفان و البته در این میان رسانه های بیگانه نیز بیکار ننشسته اند.

حتی چندی قبل عده ای نیز اقدام به شکستن شیشه های ماشین این هنرمند کرده اند.

تاجایی که خود خانم چرخنده در صفحه اینستاگرام شون با دلی شکسته و البته امیدوار و “محکم” از این واکنش ها متنی را قرار داده اند: