تجاوز به دختر جوان در میدان تره‌بار

شرق: دختر جوانی شامگاه چهارشنبه، ۲۳ آذر سراسیمه و مضطرب وارد کلانتری جوادیه تهران شد و به افسر نگهبان گفت توسط دو مرد مورد تعرض قرار گرفته است. این دختر ۲۹ساله که به شدت گریه می‌کرد درباره واقعه‌ای که برایش رخ داده بود، گفت: «من در شرکتی در خیابان ولیعصر کار می‌کنم و امروز بعدازظهر وقتی کارم تمام شد، به خیابان آمدم تا به خانه برگردم اما یک سارق به من حمله کرد و گوشی تلفن‌همراهم را از دستم قاپید. من هرچه دنبال آن سارق دویدم و جیغ و فریاد کردم، فایده‌ای نداشت و آن فرد فرار کرد. درحالی‌که به شدت ناراحت بودم، کنار خیابان ایستادم تا سوار تاکسی شوم. مسیرم را به یک پراید شخصی گفتم و راننده توقف کرد. یک مسافر مرد هم در صندلی جلو نشسته بود و من هم اعتماد کردم و سوار شدم. داخل ماشین به خاطر اتفاقی که برایم افتاده بود، شروع به گریه کردم. راننده وقتی این صحنه را دید، سر صحبت را باز کرد و من هم اتفاقی را که برایم رخ داده بود، شرح دادم.»
دختر ۲۹ساله ادامه داد: «همان‌طور که مشغول صحبت بودیم، راننده از مسیر اصلی خارج شد و به یک خیابان فرعی پیچید. من به این کار او اعتراض کردم اما گفت به محض اینکه مسافر دیگرش را پیاده کند، دوباره به خیابان اصلی برمی‌گردد. به این ترتیب به راهش ادامه داد و ناگهان مردی که در صندلی کنار راننده نشسته بود، به صندلی عقب پرید. او چاقویی را از جیبش درآورد و زیر گلویم گذاشت و گفت اگر صدایم دربیاید من را می‌کشد. به شدت ترسیده بودم و تمام بدنم می‌لرزید. چاره‌ای غیر از سکوت نداشتم. آن مرد سرم را زیر صندلی فروبرد و چند دقیقه بعد وقتی پراید متوقف شد، دیدم کنار یک سوله میوه‌وتره‌بار هستیم. آن دو مرد من را به زور از ماشین پیاده کردند. من خیلی التماس کردم تا کاری با من نداشته باشند و رهایم کنند ولی توجهی به حرف‌هایم نداشتند و به طرز فجیعی به من تعرض و بعد دوباره به زور سوار پراید کردند و وقتی به بلوار فرهنگ رسیدیم، مرا از ماشین بیرون انداختند. من شوکه و وحشت‌زده بودم و نمی‌دانستم چه کار کنم برای همین تصمیم گرفتم به کلانتری بیایم و شکایت کنم.»
افسر نگهبان کلانتری بعد از شنیدن حرف‌های دختر جوان پرونده‌ای را تشکیل داد و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای جنایی پایتخت، کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی موظف شدند تحقیقات‌شان را برای ردیابی و دستگیری متهمان آغاز کنند. آنها با اطلاعاتی که شاکی در اختیارشان قرار داد، صبح روز سه‌شنبه هفته پیش توانستند پراید موردنظر را شناسایی و آن را متوقف کنند.
راننده ۲۲ساله پراید که پیمان نام دارد، تحت بازجویی قرار گرفت و خودش را بی‌گناه خواند اما ادامه یافتن بازجویی‌ها سبب شد او به تعرض به دختر جوان اقرار و همدست ۲۳ساله‌اش به نام نقی را معرفی کند. به این ترتیب، نفر دوم نیز به دام افتاد. این دو متهم که کارگر میوه و تره‌بار هستند، صبح روز چهارشنبه توسط دادیار پرونده تحت بازجویی قرار گرفتند. آن دو بار دیگر همه چیز را انکار کردند اما وقتی با دختر جوان مواجه شدند، جرم‌شان را گردن گرفتند.
پیمان در اعترافاتش گفت: «آن روز وقتی کارمان در میدان تمام شد، تصمیم گرفتیم کمی با ماشین در شهر پرسه بزنیم. وقتی دختر جوانی را دیدیم که به تنهایی کنار خیابان ایستاده و منتظر تاکسی بود، او را سوار کردیم. آن دختر شروع به گریه کرد و سر صحبت باز شد همین مساله باعث شد وسوسه شویم و او را با کشاندن به محل کارمان مورد تعرض قرار بدهیم.»

۰۳ دی ۱۳۹۰

3 نظر برای "تجاوز به دختر جوان در میدان تره‌بار" ارسال شده
 1. احد گفت:

  اعدام. اگه دست من بوداول بهشون تجاوزمیکردم بعدشم
  زجرکششون میکردم

 2. الهام گفت:

  کارکثیف وغیر اخلاقی بوده وبایدمجارات بشن .. ولی اعدام جیه دیگه که واسه خودتون حکم الهیش کردین ..لطفا خدا نباشین..وبه اسم حکم خدا قانون وضع نکنین…

  نظر مدیر: والا کسی از خودش حکمی درنیاورده. یه کم مطالعه کافیه تا این رو متوجه بشید. به کسانی که از خودشون یه چیزایی رو می پرونن گوش ندید. یه سری هستن از بی اطلاعی مردم سوءاستفاده می کنن و همینطوری شبهه می پرونن. مثلا همینکه خدا ارحم الراحمینه و حکم اعدام, خدایی نیست. خب طبق چه منبعی این حرف رو می زنید؟ مگه آیه قصاص رو تو قرآن نخوندید؟ خیلی واضحه. حالا که مجازات اعدام برای متجاوزین هست بازهم یه عده اینکارو می کنن فرض کنید اگه مجازاتش کمتر بشه این کار بیشتر نمیشه؟ واقعا خیلی واضحه از نظر من. معلومه که هرچیز مجازاتش کمتر باشه میل افراد به انجامش بیشتر میشه. شما آمار جرم و جنایت و خیانت و تجاوز رو باید مقایسه ای ببینید. مسلما همه اینا تو ایران هست ولی اینا رو باید با کشورهای دیگه مقایسه کرد. اونوقت می بینید که اصلا قابل مقایسه نیست با مثلا تجاوزی که تو آمریکا انجام میشه

 3. ناشناس گفت:

  باید چنین ادمای کثیفی اعدام شوند تا باعث عبرت دیگران گردند وحکم الهی هم اجرا گردد

نظرات بسته شده است.