تجاوز به ۱۱۴ زن معلول در آسایشگاه

پرستار ۵۴ ساله سوئیسی اعتراف کرد به ۱۱۴ معلول و ناتوان طی ۲۹ سال خدمت کاری اش تجاوز کرده است.پلیس در ماه آوریل سال گذشته بعد از شکایت دو نفر علیه متهم وی را بازداشت کرده و روانه زندان کرد.

به گزارش سه نسل، دو قربانی معلول این ماجرا که در آسایشگاه معلولین نگهداری می شدند به والدین خود گفتند که پرستارشان از آنها سوء استفاده جنسی کرده است. پلیس منطقه برن در سوئیس تایید نمود که متهم رسما اعتراف کرده به ۱۱۴ نفر از جمله یک نوزاد یک ساله تجاوز کرده است.

وی همچنین به ۸ مورد تلاش برای تجاوز نیز اعتراف کرده است. در بیانیه شرم آور پلیس برن آمده که متهم اعتراف کرده که در طول ۲۹ سال از زندگی کاری اش در آسایشگاه های معلولان جسمی و ذهنی حتی به برخی از کودکان کارمندان آسایشگاه ها نیز تجاوز کرده است.

اغلب قربانیان ایم مرد جنایتکار از معلولان فیزیکی و یا ذهنی بوده که کم سن وسال ترین آنها در زمان وقوع جرم یک ساله بوده است. بر اساس مدارک موجود متهم از سال ۱۹۸۲ بدین سو در ۸ آسایشگاه مختلف در سوئیس کار کرده که ۵ آسایشگاه در منطقه برن قرار داشته وبقیه در کانتونهای دیگر سوئیس قرار دارد. نهمین آسایشگاهی که وی در آن مشغول کار بوده در آلمان قرار دارد.

کریستوفر شوئر بازپرس پرونده در کنفرانس خبری گفت صدها عکس و ویدئوی مستهجن که متهم را حین ارتکاب جرم نشان می دهد از خانه وی بدست آمده است.گفتنی است متهم یکبار در سال ۲۰۰۳ توسط خانواده دختری ۱۳ ساله به اتهام سوء استفاده جنسی بازداشت شده بود اما پلیس گزارش دخترک معلول را باور نکرده و پرونده را مختومه اعلام کرده بود.

این پرونده نیز بازگشایی مجدد شده است. آلن گوگنبوهل روانپزشک سوئیسی سوء استفاده جنسی از معلولان را موردی دانست که قبلا درباره آن در این کشور بحث شده و همیشه مراقبتهای لازم نیز تاکید شده است.

یک نظر برای "تجاوز به ۱۱۴ زن معلول در آسایشگاه" ارسال شده
 1. س گفت:

  کی بر میگردی؟

 2. ناشناس گفت:

  نه.مواظب خودت باش.نگاه…؟

 3. ناشناس گفت:

  پس چیکار میکنی؟

 4. ف گفت:

  لباس پوشیدم من دارم میرم چیزی نمیخوای بیرون؟

 5. ناشناس گفت:

  عشقی تو.

 6. ناشناس گفت:

  برم دیگه؟

 7. ناشناس گفت:

  باشه عزیزم.

 8. ناشناس گفت:

  دوست داره کند باشه.

 9. ف گفت:

  خره این جا نمیشه صبر کن برم مو بیام شب ی ایدی واست درس میکنم باش؟

 10. ناشناس گفت:

  یه چیزی بگو بلا.

 11. فرید گفت:

  چ قد دستت کنده؟؟؟؟

 12. ستی گفت:

  دیوونتم دیوونه.

 13. فرید گفت:

  دوست دارم س