تجاوز دسته جمعی نیروهای قذافی به یک زن هم وطن

فارس: تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهد یک زن لیبیایی که به منظور افشای تجاوز نیرو‌های رژیم قذافی به زنان این کشور به هتل خبرنگاران در طرابلس رفته بود، از سوی نیرو‌های امنیتی دستگیر و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
تجاوز دسته جمعی نیروهای قذافی به یک زن هم وطن

شبکه تلویزیونی پرس‌تیوی، نیروهای امنیتی وابسته به “معمر القذافی ” دیکتاتور لیبی بعد از بازداشت یک زن لیبیایی در یکی از ایست و بازرسی‌ها به صورت دسته‌جمعی به وی تجاوز کردند.

“ایمان العبیدی ” زن سی ساله لیبیایی که برای افشای این خبر به خبرنگاران به یکی از هتل‌های شهر رفته بود، با اعلام این خبر تاکید کرد که روز جمعه ۱۵ نفر از نیروهای امنیتی قذافی بعد از بازداشت به وی تجاوز کردند.

این زن با اشاره به تجاوز نیرو‌های قذافی به وی فریاد می‌کشید: ” نیرو‌های قذافی زنان لیبیایی را در پست‌های ایست و بازرسی می‌ربایند و آنها را مورد تجاوز قرار می‌دهند. “

برنامه العبیدی در مورد تشریح این واقعه نیز البته با اتفاقات زیادی همراه شد و نیروهای امنیتی لیبی با حضور در این محل در مقابل دیدگان خبرنگاران و دوربین‌های آنها، این زن را بعد از ضرب و شتم به مکان نامعلومی منتقل کردند.

نیروهای امنیتی به اعتراض‌ها و دخالت‌های روزنامه‌نگاران برای جلوگیری از بازداشت مجدد وی نیز اعتنایی نکرده و این زن را به زور سوار بر خودرو کرده و به مکان نامعلومی منتقل کردند.

این زن که پیش از این به اتهام اینکه از شهروندان بنغازی به شمار می‌رفت، دستگیر شده بود در آغاز سخنان خود با خبرنگاران گوشه‌ای از آثار شکنجه‌هایی که علیه وی اعمال شده را نیز نشان داد.

این در حالی است که سخنگوی دولت لیبی در واکنش به این اتفاقات سعی کرد این زن را بیمار روانی معرفی کند و مدعی شد که در واقعیت اظهارات وی تردید وجود دارد.

وی با اشاره به اقدامات خشونت‌آمیز نیروهای امنیتی قذافی مدعی شد که این حق نیروهای امنیتی است که هر کسی را به این صورت بازداشت کنند.

۷ فروردین ۱۳۹۰

2 نظر برای "تجاوز دسته جمعی نیروهای قذافی به یک زن هم وطن" ارسال شده
  1. راحله گفت:

    واقعا که این کارا فقط می تونه کار یه سری حیوون باشه.

  2. بهار گفت:

    لعنتی ها نباید نسبت به این مورد ساکت بشینیم

نظرات بسته شده است.