تجاوز گروهی اشرار به زنان در مهمانی خمینی شهر+ عکس

یک هفته پس از وقوع جنایتی بی سابقه در یکی از باغات خمینی شهر اصفهان و بدنبال دستگیری چند تن از متهمان پرونده ، دکتر غلامرضا انصاری رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت:سکوت دستگاه قضایی نه به دلیل پنهان کردن واقعه ، بلکه صرفا به منظور استفاده از راه کارهای قضایی و ایجاد فرصت برای دستگاه انتظامی جهت شناسایی و کشف محل اختفاء و دستگیری متهمانی بوده که هویتشان در اختیار ما بوده است و شخصا دنبال کار خواهم بود

به گزارش ۳ نسل به نقل از عبرت نیوز در پی اقدام جنایتکارانه تعدادی از اراذل و اوباش سابقه دار و شناخته شده در یکی از باغات اطراف اصفهان دستگاه قضایی و پلیس بلادرنگ و باسرعت اقدامات ضروری را برای برخورد با جانیان انجام داده و سه نفر از آنها بازداشت شدند .

ماجرا از آنجا شروع شد که هفته گذشته  افراد سابقه دار و شرور از فرصت بوجود آمده توسط چند خانواده بهره جسته و با ورود به ملک خصو.صی  و باغی در حاشیه شهرستان خمینی شهر اقدام به حبس افراد مذکر حاضر در باغ و همسران چند زن کرده و سپس آنها را مورد تعرض و آزار قرار دادند.

 این حادثه که در ساعات شب بوقوع پیوست در حالی رخ داد که چند خانواده با اطمینان از امنیت موجود در باغی بیتوته کرده و با رقص و پایکوبی موجب شدند تا توجه چند تن از اراذل و اوباش در منطقه جلب شده و در پی آن نفرات نخست با جمع آوری تنی چند از افراد سابقه دار و شررو نقشه ای شوم را طراحی و با استفاده از فرصت بوجود آمده به باغ وارد شده و با تهدید آقایان حاضر  ودرحالی که خانمها نیز از وضعیت مناسب پوششی برخوردار نبودند ، افراد مذکر و همسران را به داخل اتاقی برده و حبس می کنند و بدنبال این اقدام ، دختران و خانمهای حاضر را به قسمت در مجاورت باغ منتقل و به آنها تعرض می نمایند.

خوشبختانه یکی از خانمهای اسیر شده با دسترسی به تلفن همراه خود در فرصتی کوتاه موفق به اطلاع رسانی به پلیس شده و بلادرنگ ماموران انتظامی و نیروهای ویژه خود را به سمت محل گسیل و موفق می شوند افراد مذکر را آزاد و همزمان با شناسایی مکان مجاور سایر افراد مونث را نیز از دست رابیندگان رهایی بخشند .

 بدنبال رخداد مذکور روز گذشته و پس از گذشت زمانی نسبتا طولانی عده ای کثیری از مردم طی تجمعی در مقابل دادگستری این شهرستان تقاضای توضیح کرده و خواستار محاکمه فوری و سریع متهمان شدند .

گفتنی است همزمان با این واقعه تلخ و تکان دهنده ؛ اقدامات سریع قضایی صورت پذیرفته  اما به دلایلی که ناشی از سکوت مورد نیاز برای دستیگری متهمان بوده در این مورد اطلاع رسانی صورت نپذیرفت.

صبح امروز چهارشنبه گفت:


به مردم عزیز اطمینان می دهم که سکوت و عدم اطلاع رسانی در خصوص متهمان صرفا به منظور رعایت اصول قضایی برای دستگیری متهمان بوده است و ضروری بود تا بدون هرگونه جار و جنجال ، پلیس بتواند محلهای تردد و اختفاء این جنایتکاران را شناسایی و آنها را دستگیر کند .

دکتر غلامرضا انصاری گفت: ۱۲ متهم حاضر در این واقعه کاملا برای ما شناخته شده اند و از این تعداد ۴ تن در اختیار دستگاه قضایی هستند وبا قرار بازداشت موقت در زندان به سر می برند و از دادستان و مسئولان امنیتی و انتظامی استان خواسته م که با فوریت سایر افراد را دستگیر و تحویل دهند .

دکتر انصاری خاطرنشان کرد به محض تکمیل پرونده که با فوریت صورت می پذیرد ، دادگاه کیفری استان که صلاحیت رسیدگی به این جنایت را دارد خارج از نوبت به جنایت رسیدگی و رای مقتضی را صادر خواهد کرد و هماهنگی لازم صورت پذیرفته با با پیک مخصوص و در شعبه ای ویژه ، حکم صادره در دیوان عای کشور نیز بافوریت مورد رسیدگی قرار گیرد و به امید خدا اینبار اطمینان می دهم که تلاش کنیم ” مجازات جنیاتکاران با فاصله ای اندک از وقوع جرم ” انجام پذیرد.

دکتر انصاری از مردم درخواست کرد تا صبر و حوصله همیشگی را در دستور کار قرار داده و در انتظار اخبار دستگیری سایر متهمان و مجازات قاطع همه افراد باشند و اینجانب قول می دهم که شخصا این مسئله را پیگیری و نتیجه را به اطلاع مردم برسانم.

گفته شده در جریان این رخداد تلخ و ناراحت کننده ، خانمی باردار نیز مورد آزار و اذیت جنایتکارن قرار گرفته است.

۱۸ خرداد ۱۳۹۰

5 نظر برای "تجاوز گروهی اشرار به زنان در مهمانی خمینی شهر+ عکس" ارسال شده
 1. ح ر گفت:

  وقتی ادم تو حریم شخصی امنیت نداشته باشه دیگه بایدسران کشور که ادعای برقراری امنیت میکنند همگی برن بمیرن این حرف سیاسی نیست مشکلات یکی نیست ازوقتی پای افغانها به کشور باز شد وارازل واوباش رو پس ازمدت کوتاهی ازاد میکنن ومیگن جرمش محرز نیست نتیجش میشه همین که اوباش بدون ترس وارد حریم شخصی مردم میشن.حالا اقای…….نطق وخرده فرمایش میکنه خانمها ازپوشش مناسب برخوردار نبودن….اونها توملک شخصی وخصوصی خود بودن وبرای محارم خودرااراستن

 2. لادن گفت:

  من بایک زن موافقم آقای رییس جمهور که می گی ایران امن ترین جای دنیاست چی داری که بگی؟

 3. محمد گفت:

  واقعا واسه جامعه نا امیدم

 4. مریم گفت:

  اینا رو کار نداشته باشی میگن زنا بد لباس بودن والا همهیشه ما مقصریم . جلوی آشغالا رو بگیرین امنیت بوجود بیارین نه اینکه ما از شما بترسیم واقعا که . والا ما درست لباس می پوشیم بازم دنبال ما میان . روانی ها رو جمع کنید

 5. یک زن گفت:

  تو ملک خصوصی همراه خانواده امنیت نداریم حالا مخواهید تو جامعه اونم تنها امنیت داشته باشیم حالا هی بگید طرح امنیت اجتماعی اجرا می کنیم( سال به سال دریغ از پارسال )

نظرات بسته شده است.